Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

odstranění přílohy

02. říj 2019 22:57 #140856
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
navíc je to nečitelný nepoznám jestli je tam kód pro nějaký plugin či co

03. říj 2019 01:22 - 03. říj 2019 01:23 #140857
Odpověď od Bong
Moderátor
Já vám to z barevných skvrn vyčtu :-) jedná se o rozšíření Attachments for Joomla!

Crate napsal: ...nelze mi u žídného zveřejněného článku odstranit příloha. Vždy to skončí hláškou "připojení bylo resetováno"... verze: Joomla! 3.9.8 Stable

Ta hláška "Připojení bylo resetováno" se objevuje ve všech prohlížečích? Zkusil jste jiný prohlížeč, případně jiné PC?

Nic se neděje bez příčiny... Šly vám předtím soubory mazat? Co se na stránkách měnilo? Nestěhovali jste web na jiný hosting?

Aktualizujete Joomlu a hlavně její rozšíření? Třeba právě u vašeho Attachments for Joomla! je varování SQL Injection Vulnerability...

Dejte nám sem ideálně i odkaz na vaše stránky...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

03. říj 2019 12:01 #140860
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Já vám to z barevných skvrn vyčtu :-) jedná se o rozšíření Attachments for Joomla!


A co Vám na to napsal výrobce pluginu?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

09. říj 2019 17:30 #140887
Odpověď od Crate
Uživatel
Chlapi děkuji vám za vaše připomínky, ale ne na všechny umím odpovědět. Musíte na mě mluvit jako na laika, který prostě práci s web stránkami a dalšími pokročilejšímí věcmi neumí a nikdy neuměl.


zkusím odpovědět na otázky:

"Ta hláška "Připojení bylo resetováno" se objevuje ve všech prohlížečích? Zkusil jste jiný prohlížeč, případně jiné PC?" - ano vyzkoušeno v IE a Opera, PC doma a v práci a hláška stejná

"Šly vám předtím soubory mazat" - ne popravdě od začátku, kdy jsem zkoušel smazat přílohu u článku vyskytovala se stejná chyba

"Aktualizujete Joomlu a hlavně její rozšíření?" - ne nikdy :-) co kdyby sem to pos...:-) - ok dobře provedl jsem akualizaci, kterou mi to nabídlo, ale u jednoho balíčku konkrétně u JCE Editor Core mi to píše Neplatná aktualizace rozšíření

a závěrem vám chci všem poděkovat za váš čas a trpělivost. Odkaz na stránky jmkvs.cz

09. říj 2019 19:18 - 09. říj 2019 21:09 #140888
Odpověď od Bong
Moderátor
Jakým způsobem ty přílohy na web nahráváte?

V přihlaste se do administrace vašeho hostingu Wedos a v Webhosting - Oprava práv souborů klikněte na tlačítko Opravit práva souborů.

Nejprve vytvořte zálohu vašeho webu, třeba pomocí Akeeba Backup.

V administraci vaší Joomly 3.9.8 přejděte do Komponenty - Aktualizace Joomla a aktualizujte Joomlu na verzi 3.9.12.

Potom si z adresy jmcameron.net/attachments/updates/3.2.6/attachments-3.2.6.zip stáhněte poslední verzi Attachments for Joomla! a nainstalujte v administraci webu (máte tam totiž verzi 2.5.7). Před instalací nové si zkontrolujte, zda máte v Utility - Disable uninstallation of MySQL Attachments Table, abyste nepřišel o nahrané přílohy.

Pak vyzkoušejte, zda jdou soubory mazat. Já si myslím, že pak vám bude web konečně fungovat :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

11. pro 2019 15:15 #141334
Odpověď od Bong
Moderátor
Když už máte web aktualizovaný a opravený, tak můžete zkusit nainstalovat i češtinu pro Attachments for Joomla! 3.2.6.

www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/200-attachments-for-joomla

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum