Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

<t-itle> v kódu stránky

09. zář 2019 11:18 #140676
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já děkuji za všechny informace i ty navíc, na které jsem se výslovně neptal.

Hledal jsem radu pro jeden konkrétní problém a na to jsem odpověď dostal vyčerpávající.

Nehledal jsem, jak řešit celý kompletní web, tím jsem nechtěl otravovat a o tom mám jasnou představu.

Kdybych hledal kompletní řešení webu, tak to sem snad ani nepatří a za druhé by muselo být dlouhé vysvětlení zadání.

Prostě zadání znělo: odebrat zadávání title z joomly a plně ho řídit manuálně, třeba v modulech pro jednotlivé stránky.

Je to pravda nezvyklé, ale zákazník to tak chce a určitou logiku to má.

09. zář 2019 18:35 #140677
Odpověď od Cony
Moderátor
Ještě by to šlo řešit přímo v šabloně:
- pomocí n3t Fields dodefinovat pole sef_title k článkům / K2 článkům / kategoriím / položkám menu nebo všude kde to chcete zadávat
Code:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?> <form> <fields name="n3tfields"> <fieldset name="jmetadata"> <field name="sef_title" type="text" label="SEF ttiulek" /> </fieldset> </fields> </form>
- v šabloně příslušné komponenty (pro článek tedy např. v /html/com_content/article/default.php) doplnit něco jako
Code:
JFactory::getDocument()->setTitle(n3tFields::article($this->item, 'sef_title'));
Poděkovali: Ernst

Powered by Fórum