Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

dakujem všeobecná téma pomoc a rady Rafimu

18. kvě 2019 11:37 #140112
Odpověď od Bong
Moderátor
U každého instalačního balíčku by měla být napsána verze pro kterou je určen. Vás by měla zajímat jen rozšíření pro Joomla 3.

Chyba, která se vám při instalaci objevuje může být způsobená i nesprávně nainstalovanou Joomlou, pokud se toto vyskytuje prakticky u každého pokusu o instalaci, nebo nesprávným instalačním balíčkem.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

18. kvě 2019 14:02 #140114
Odpověď od Rafi87
Uživatel
noo, našiel som konečne templat ktorý mi vyhovuje, podla mna je krásny, velmi sa mi páči,, a chcem sa ešte spýtať, že ked vytvorím na lavom boku menu "jazyk stránky" a ked chcem tam dať napr malé vlajky s presmerovaním, to mám ako urobiť?
nechcem aby sa mi zmenil jazyk stránky, ja chcem presmerovanie, kedže budem mať tú istú stránku ešte v dalších 3 jazykov na subdoménach,,

napr
kristian.life
en.kristian.life
de.kristian.life

poradte prosím, na offline html stránke som to vedel, pridal som vlajku pod tým link a už to bolo,,

18. kvě 2019 16:09 #140115
Odpověď od Cony
Moderátor
V editaci položky menu na záložce Typ odkazu pole Obrázek odkazu. Pokud chcete jen obrázek a nezobrazit text tak ještě vypnout Zobrazit titulek nabídky.

18. kvě 2019 17:24 #140116
Odpověď od Rafi87
Uživatel
takto by sa to dalo spraviť?

18. kvě 2019 23:46 #140117
Odpověď od Cony
Moderátor
Podle toho co umí šablona.

- založte si samostatné menu
- přidejte 3 položky typu externí odkaz, každý pro jednu doménu
- v nastavení těch položek zadejte obrázek a vypněte "Zobrazit titule nabídky"
- pro tuto nabídky si založte modul, umístěte na správnou pozici a na záložce Pokročilý se podívejte do rozbalovacího seznamu "Rozvržení". Hledejte něco jako inline nebo unstyled. Pokud to tam není, šablona t neumí. Musíte si buď poupravit CSS, nebo vytvořit v rámci šablony tzv. Template override.

23. kvě 2019 16:34 #140153
Odpověď od Rafi87
Uživatel
prosím vás, dá sa nejako do joomli vložiť hyperlink? do článku?
viete čo myslím, ked mám dlhý text, ale hned na vrchu si viem prepnúť na stred stránky,
zakotvenie

Powered by Fórum