Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Správce médií - nahrané obrázky se nezobrazuji

23. kvě 2018 20:28 #135892
Odpověď od Deni
Uživatel
tak mě už nahrávání konečně funguje :-) ale NIC jsem pro to neudělala (žádné mazání adresářů atd.), jen jsem si udělala pauzu a tedka nahrávám i do adresářů do kterých mi to celé dopoledne nešlo. ???? Jen doufám, že se problém nebude opakovat.

23. kvě 2018 20:31 #135893
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
jak psal MaXoft a já, je to zřejmě problém s právy a hlavně s vlastnictvím souborů a složek.
Někte má webový přístup a FTP stejného vlastníka, někde jiného. Logicky, pokud má každé jiného vlastníka, vzniká víc problémů.
Toto nemá s jomlou nic společného to jsou vlastnosti hostingu

23. kvě 2018 20:39 #135894
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Občas za to mohou permoníci z webhostingu. Přesně ti, kteří v 99 % případů po napsání dotazu tvrdí „u nás je vše v pořádku, všechno funguje perfektně“. A po takové odpovědi se to nějak najednou „samo“ rozpohybuje.

Nemusí to být tento případ. Mohou to být jiní permoníci :)

MaK.

--- -- -

23. kvě 2018 21:26 #135895
Odpověď od Koudy
Pokročilý uživatel
Léta jsem byl u hostingu C4 a vše běhal super. Teď zacatkem roku jsem všechny weby přesunul na Wedos a někdy to skřípe. I se mi zdá, že vše běhá tak nějak pomaleji. ????

Joomla je jen můj několikaletý koníček.
Několik let využívám předplatné Yootheme, mohu poskytnout informace.

23. kvě 2018 21:35 - 23. kvě 2018 21:35 #135896
Odpověď od Bong
Moderátor

Koudy napsal: ... jsem všechny weby přesunul na Wedos a někdy to skřípe. ...

Pamatujte si jedno základní pravidlo: V Administraci webhostingu Wedos: přejděte do Webhosting - Nástroje: Opravit práva souborů a dále se už nikdy nerejpejte v Joomle přes FTP.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

23. kvě 2018 22:23 #135899
Odpověď od Bart
Moderátor

cufe napsal: Ohledně počtu nahrávání obrázků, dnes jsem zjistil, že skrze JCE na 1 webu mohu nahrát jen max 6 obrázků najednou. JCE aktuální, J! 3.8.7.

OT: Na to se musím podívat. Ve starších verzích bylo možné hromadně nahrát více obrázků.

Powered by Fórum