Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Změna koncovky (en-->cs)

09. lis 2017 08:09 #132924
Odpověď od František Skřivánek
Uživatel
Opět zdravím,

děkuji za radu, administraci jsem nakonec počeštil, v Instalovaných jazycích jsem si této kolonky prvně nevšiml.
Nicméně ve Virtuemart - v okénku produktu - je stále vše v angličtině. Je to tím, že čeština má ID 2 a angličtina ID 1? Pokud ano, je možnost změnit jejich pořadí ( ve sloupečku řazení sice manuálně umístím češtinu na první místo, ale i tak má cs-CZ stále ID 2) ?

Za případný nápad děkuji.
Přílohy:

09. lis 2017 12:36 #132926
Odpověď od Bong
Moderátor
Netusim co mate stale v anglictine. Musite dat alespon screen obrazovky, aby bylo mozno problem videt...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. lis 2017 13:46 #132930
Odpověď od František Skřivánek
Uživatel
Omlouvám se za nejasnosti,

jedná se o detail produktu (viz příloha).
Přílohy:

09. lis 2017 14:04 #132933
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
možná by víc pomohlo dát odkaz na web

09. lis 2017 14:27 #132934
Odpověď od Bong
Moderátor
Zapněte si v Globální nastavení - Systém - Ladění chyb jazyka a udělejte printscreen znova a celou stránku, ať je jasné na co se díváme. A laskavě vynechte začmárávání.

A nebo dejte odkaz na stránky, to je to nejlepší co můžete udělat.

Ale pravděpodobně nemáte řetězce přeložené, používáte nesprávný překlad, používáte rozšíření, které není přeloženo, atd... Kde jste sebral překlad VM? Máte jej řádně nainstalován? Šablonu máte použitu jakou?
Otázek by bylo ještě milion, nejlépe opravdu dejte odkaz...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

10. lis 2017 08:17 #132951
Odpověď od František Skřivánek
Uživatel
Děkuji za odpověď,

jedná se o web www.legendary.cz

Ohledně řetězců - ve 4. screenu zasílám, co mi to píše ohledně češtiny. A v konzoli ladění chyb mi to sděluje "JROOT/language/cs-CZ/cs-CZ.lib_joomla.ini : error(s) in line(s) 226" . Staženo z virtuemart.net/community/translations - v adresářích template jsem překlady nainstaloval, ale nadále některé texty zůstávají nepočeštěné. Payment plugin má být nicméně počeštěn jen z 54%, pokud by toto byl problém, mohl bych v Přepsání chybějící překlady dokončit? Šablona je Ja_Brickstore.

Díky za ochotu a trpělivost,
František

Powered by Fórum