Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Idea JoomlaBundle (Světově první ALL in ONE balíček)

05. kvě 2017 13:08 #131274
Odpověď od zpetr
Zkušený uživatel
A nechtěl jsem, ale mám podobný "dinosauří" názor jako kolegové (mohu-li se jim rovnat).
Pokud dáte nováčkovi takovýto balík k dispozici, tak tím víc se vám bude sypat už zmiňovaný support.
Tím že si něco pročtu a vyzkouším, tím se také učím.
To je třeba model joomlashack, kde nejsou quickstart balíčky, ale v nabídce rovnou kurzy a školení.
Ve své rétorice (omlouvám se, ale přijde mi podobná těm pánů co chodí nabízet lepší smlouva na plyn a elelktriku) ignorujete free šablony a rozšíření, které snad každý výrobce nabízí.
A co třeba projekt joomlaperfect ? Tam si přeci vyzkouším co potřebuju.
Možná vám to nakonec přeci jen bude fungovat a my dinosauři si budeme syslit dál své účty ;o)
mějte se ....

05. kvě 2017 16:13 - 05. kvě 2017 16:15 #131276
Odpověď od H13
Admin

Ps: zajimal by mě názor například H13 nebo Linelab.


Ahoj, nemám na to žádný názor, stejně jako při sázení nebo investování do nějaké nové společnosti nikdo nikdy neví, jak bude úspěšný. Z historie víme, že i ty největší blbosti se staly hitem a velice zajímavé a potřebné projekty propadákem.

Jak říká klasik, pravděpodobnost úspěchu je vždy 50% - buď to výjde, nebo ne. Já osobně spíše statistiku a analýzu existujiících dat, než předpovědi. I proto k tomu vlastně ani nemám co říct - neznám autora, neznám pozadí, neznám právní rámec, neznám dohody, neznám trh, neznám nic.

Offtopic:
Nezapomeňtě zvolit Járy Cimrmana: www.joomlaportal.cz/forum/52-novinky/120...o-s-c-a-r-s-nominace

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

05. kvě 2017 17:39 #131278
Odpověď od Linelabcz
Admin

Ps: zajimal by mě názor například H13 nebo Linelab.


Zdarec, z popisu vůbec není jasné, jak by to mělo fungovat. Nicméně pokud nebudete mít mimo jiné zajištěný support ze strany dodavatelů rozšíření, skončíte dříve než začnete. Hodně štěstí.

05. kvě 2017 19:44 #131282
Odpověď od HonzaKr
Moderátor

Danie napsal: Nechápu, proč se zde zaměřujete na licencování a negativní styl reakcí. Přečetly jste si celou kampaň, nebo jste to rychle proletěli? Ve které chvíli jste začali uvažovat negativně?Jestli to bylo během čtení kampaně, tak prosím napište v jaké části to bylo.

Nevím proč se divíte, vždyť jste žádal o názory a pocity. A nepsal jste, že se má jednat pouze o kladné ohlasy.
Mezi námi slibujete něco co těžko splníte.

:: bývalý člen Joomlaportalu ::

05. kvě 2017 21:49 #131285
Odpověď od hrackar
Pokročilý uživatel
Dobrý večer,

chtěl jste reakci? Dostal jste reakci. Cílen na nováčky? Spíše mi to příjde dobré / vhodné pro lidi co dělají klasické skládačky. Označovat někoho jako dinosaurus a potom po dinosaurech chtít aby Vám dali přístup ke svému portfóliu šablon, rozšíření? Také zajímavý pohled na věc.

Na webu i na "Indiegogo" se oháníte logama + společnostma / vývojáři / kluby, které chcete nabízet ve svém bundle. Co v současné době můžete garantovat? Zkusil jste aspoň z 10% daných vývojářů, klubů něco řešit? zeptal jste se zda můžete použít jejich logo, logo Joomly? Myslím, že ani u jedné firmy, ale drzost vzít si jejich logo a ohánět se jejich produkty máte :)

Kampaň? Ano četl a informace tam v podstatě nemáte žádné. Jaký bude support? jakým způsobem garantujete pomoc uživateli v případě kdy se vyskytne problém jakéhokoliv druhu? Jaký bude support? e-mailem, telefonem, skypem, diskuzním fórem? Nepíšete o tom nic.

Můžete mi vysvětlit co Vám přijde divného na tom, že řeším licencování? Mít vyřešeny licence v případě toho co chcete nabízet je holý základ nebo se snad pletu? nehledě na to, že už ceny co máte v současné chvíli nastavené jsou naprosto nereálné.

Pokud se Vám vysněný projekt povede klobouk dolů, ale pochybuji, že dokážete splnit to co slibujete.

05. kvě 2017 22:48 #131286
Odpověď od Danie
Uživatel
hrackar: Upřímně, nenaplňuje mě to číst dokola...
Na ty otázky půjde dostat plnohodnotné odpovědi - až před ofic. vydáním.

Doporučuji si dohledat: crowdfunding, startup, grow mindset

Powered by Fórum