Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Hodí sa Jommla pre web, ktorý nie je blogom?

29. kvě 2015 14:46 #121963
Odpověď od Záhradkár
Uživatel
Ďakujem, takéto jasné odporučenie ako začiatočník potrebujem. Inak by som sa motal len od buka do buka a po chvíli by ma to prestalo baviť.
Takže PHP upgradované, localhost na server prenesený, použitá verzia 3.4.1. Teória základného nastavovania menu, kategórií, odkazov, šablón a modulov zvládnutá, praxou by sa to malo už len zlepšovať. Takže zostáva "už" len prekopírovať tých cca 500 strán.
Ďakujem všetkým zúčastneným, ktorý mi pomohli na tejto ceste, počas týchto posledných dní, pár krát som to už chcel zabaliť, no nakoniec som rád, že som aj vďaka Vašej pomoci vytrval a mohol potvrdiť a využiť odpoveď na tému: Áno, joomla sa hodí pre vytvorenie webu ktorý nie je blogom a pri troche trpezlivosti to zvládne aj človek, ktorý pracuje s Joomlou prvý krát.
Ešte raz Ďakujem a verím že v budúcnosti keď získam lepšie skúsenosti to budem môcť vrátiť už viac hodnotnejšími príspevkami.

Powered by Fórum