Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Smazáno DISABLE POSITION

17. dub 2015 16:29 #121477
Odpověď od David Neuman
Začátečník
Na to jsem tedy nezapomněl, avšak žádný text v úvodu mít nechceme. Jedná se o webové stránky cocktail baru, kde lidi chodí za účelem zjištění jídelního lístku, možnosti rezervace, prohlídnutí fotek atd. Ale to nyní není předmětem naší konverzace. Obrátil jsem se na Vás, na odborníky, protože tady mé vědomosti končí. Potřebuji upravit template.css , abych na té úvodní stránce měl pouze slideshow s footerem.

PS: do přílohy zasílám layout. Tzv ,,bílý prostor" jsou samozřejmě pozice pro text, jak jste uvedl.
Přílohy:

17. dub 2015 16:53 #121479
Odpověď od Bong
Moderátor
Layout nikomu nepomůže. Je třeba dát odkaz na živé stránky s chybou. Pak se dá radit.

Jinak by ten co vám chce poradit musel šablonu stáhnout, nainstalovat, nastavit tak jak chcete vy,...

Podívejte se na svoje stránky a využijte ke zjištění nástroje pro vývojéře, které jsou součástí vašeho prohlížeče. Nebo si třeba do Firefoxu přidejte výborný doplněk Firebug, tím také zjistíte spoustu věcí.

Jinak zkuste poladit v template.css:

#content-1column {
float: left;
left: 40px;
min-height: 300px;
overflow: hidden;
padding-bottom: 20px;
padding-top: 20px;

position: relative;
width: 920px;
}

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: David Neuman

17. dub 2015 17:08 #121480
Odpověď od David Neuman
Začátečník
Díky moc! PROBLEM VYRESEN!!!

Upravil jsem danou cast kodu, kterou jste mi poradil, poté je vše dle mého požadavku.

Powered by Fórum