Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Horizontální rozbalovací menu

10. pro 2014 22:23 #119298
Odpověď od BioLuke
Uživatel
Takže vše je vyřešeno! Menu funguje, je responzivní a chová se správně i v mobilu a tabletu.

Jen pro doplnění, v Artisteer4 je pro horizontální rozbalovací menu nutné použít pozici Position-1, nebo User3. Nikde jinde nefunguje!

//jsem slepý, nebo tu není možnost editovat vlastní příspěvky?

10. pro 2014 22:43 - 10. pro 2014 22:45 #119299
Odpověď od karel
Zkušený uživatel
Chvályhodná je informace o řešení ...
Jinak způsob zobrazení je záležitosti samotné šablony - rozložení/vlastností pozic, tj: HTML, CSS, nikoliv programu, ve kterém byla šablona vytvořená.
(neznám sice jednotlivé verze Artisteeru, ale předpokládám, že pozici lze vhodně umístit/nastavit)

Vlastní příspěvek lze editovat po omezenou (krátkou) dobu po odeslání, pokud nemáte funkci moderatizátora, či vyšší ...

Znáte-li řešení, sdělte ho - pomůžete ostatním při řešení stejného problému, i případný "rádce" bude vědět, poradil-li správně nebo špatně.

10. pro 2014 23:01 - 10. pro 2014 23:01 #119300
Odpověď od BioLuke
Uživatel

karel0 napsal: (neznám sice jednotlivé verze Artisteeru, ale předpokládám, že pozici lze vhodně umístit/nastavit)

Přímo v Artisteer se vybere pozice menu a při exportu je automaticky označená jako Position-1, nebo User3 ať už se nachází kdekoliv na stránce. Naopak když zkusím Position-1 použít např. pro login, tak se modul nezobrazí. Pro vertikální menu funguje přidělení třídy " art-vmenu".

Jedna dobrá osoba mi poslala PDF příručku k Artisteer, kde je perfektně vysvětlená vyjímka pro horizontální menu. Inu... měl jsem začít na konci ;)

Powered by Fórum