Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odkaz na neexistující stránku

17. zář 2014 13:02 #117906
Odpověď od Cony
Moderátor
Ono vy na stránkách odkaz na ten článek vůbec mít nemusíte. Ten odkaz může být někde na nějakém jiném webu, nebo ho třeba někdo mohl mít v mailu, nebo v záložkách...

17. zář 2014 13:09 #117908
Odpověď od Karel
Nováček
Aha,

to tedy znamená že se tím nemám nějak trápit a třeba počkat nějaký ten týden, jestli se to nevyřeší? Tedy jestli to i po nějaké době bude Google dále označovat jako chybu. I když to asi nepůjde protože v administraci Nástroje pro webmástery je pouze možnost označit tuto chybu jako opravenou a on jí podlé mého soudu už dále pak nebude ukazovat.

Co byste poradil? Označit jako opravené nebo ještě dále pátrat. Přiznám se že jsem poctivě prošel všechny články, menu i moduly a nic jsem tam nenašel ale tím nechci tvrdit, že jsem něco nepřehlédnul.

17. zář 2014 13:18 #117909
Odpověď od Cony
Moderátor
Otázka je, jestli Vás to trápí. Je to ojedinělý výkřik, nebo ta 404 stránka se zobrazuje pravidelně? Co Vám ukazují Analytics, tam, pokud se nepletu, by mělo být vidět odkud se návštěvník vzal. Nebo si můžete zapnout plugin přesměrování v Joomle a počkat kolik Vám tam naskáče zobrazení....

17. zář 2014 13:37 #117912
Odpověď od Karel
Nováček
Vyzkouším ten plugin a uvidím, jinka v analytics se zatím 404 nezobrazilo tak myslím, že to bude právě pozůstatek v nějakým majliku nebo to taky teda pokud neříkám nějaký nesmysl může být pozůstatek indexace Google z předchozích stránek, které jsem právě předělával. No uvidíme.

Každopádně moc děkuji za rady a určitě se ještě vrátím k tomuto tématu pokud se něčeho dopátrám,

Ještě jednou všem díky za rady a přeji hezký den,

Karel

Powered by Fórum