Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Odlišné styly css obsahu na úvodní stránce

22. lis 2013 09:58 #112815
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
I po několikakerém přečtení tomu vašemu poslednímu příspěvku nerozumím...

22. lis 2013 11:27 #112818
Odpověď od Cony
Moderátor
Pokud to chápu, tak články z úvodní stránky nemají přiřazenou položku menu, zobrazují se tedy pod položkou menu úvodní stránky. To nejsnadněji pořešíte tak (jak mimochodem je na tomto fóru razeno někomu ob den), že si vytvoříte položku menu ukazující na blog kategorie těchto článků. Pokud jí nechcete na stránkách zobrazovat, stačí jí vytvořit v menu, které nemá přiřazený modul.

22. lis 2013 15:16 #112822
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
No to jsem vůbec nepobral.

Mám 3 články, kterým jsem přiřadil kategorii "úvodní karty". Nastavil jsem je jako hlavní články a v hlavním menu v položce úvod jsem nastavil zobrazení hlavních článků tak, aby se zobrazovali ve 3 sloupcích. výsledkem je úvodní stránka:
exkluzivni-seminare.cz/cz/

Články se v šabloně načítají jak jsem již na začátku psal v bloku main. Tomuto bloku jsem nastavil css na pozadí a rámeček, a pomocí rady výše a php jsem přiřadil daný styl pro všechny stránky kromě "úvodu". Takže veškerý obsah je v bloku který je s bílým pozadím. vis:
exkluzivni-seminare.cz/cz/na%C5%A1e-slu%C5%BEby

No a teď potřebuji, aby se i úvodní tři články po rozkliknutí zobrazili se stylem, tady aby nebyli přiřazeny položce "úvod" jak jste psal.

Ale z posledního příspěvku jsem tedy nepochopil jak toho docílím.

Je možné to trochu upřesnit?

Moc děkuji,
cermy.

22. lis 2013 15:26 #112823
Odpověď od Cony
Moderátor
To je trochu jiná situace. Použijte jako hlavní položku menu typ položky Hlavní články a svoje tři články si označte jako hlavní, tak aby se zobrazili (krom jiného Vám to umožní dávat na úvodní stránku články z více kategorií).

Stávající položku si přesuňte do nějakého neviditelného menu. Tím docílíte toho, že Úvodní stránka bude mít jiné menu ID než články.

22. lis 2013 15:36 #112824
Odpověď od Lukáš Čermák
Začátečník
No články jako hlavní mám označené a položku menu jsem nastavil na články ->Hlavní články

Ale nechápu pak stávající položku, že mám přesunou. No vytvořil jsem si nabídku "interní menu" a modul na tuto nabídku nemám vytvořen. A do ní mám jako vytvořit položku ?

23. lis 2013 01:46 #112828
Odpověď od Cony
Moderátor
Ano

Powered by Fórum