Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

post / get a joomla

19. srp 2013 17:01 - 19. srp 2013 17:01 #110190
Odpověď od Michal
Začátečník
Hotovo, udělal jsem to mimo joomlu. Vždy když mi něco nejde, výsledkem je, že to mám na externí stránce mimo joomlu. :D Každopádně takhle mi to stačí a funguje a účel splňuje na 1*.

Můžeme tuto věc brát za vyřešenou. ;)

Děkuji za pomoc.

19. srp 2013 22:08 #110191
Odpověď od Cony
Moderátor
No jestli to myslíte s těmi stránkami jen trochu vážně, měl by jste se opravdu mrknout na to jak se dělají komponenty, pluginy a template override v Joomle. ve finále zjistíte, že Vám ty věci
a/ zaberou méně času
b/ budou daleko jednodušeji upravitelné (nastavitelné)
c/ a hlavně budou používat nativní vlastnosti Joomly (různé ochrany proti neplatným hodnotám proměných, nativní práce s DB, mailem apod., integrace pluginů - třeba Captcha atd...)

20. srp 2013 00:20 #110193
Odpověď od Michal
Začátečník
S joomlou dělám přes rok, ale toto také plánuji. Nicméně pro mě přehlednější a rychlejší práce je prostě takhle no. ReCaptchu tam mám také. ;)

Vím, že jednoho krásného dnes se třeba budu chytat za hlavu, že jsem věci občas řešil jináč, ale v současnosti je řeším, jak mi vyhovuje.

Powered by Fórum