Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Převod článků

23. bře 2013 10:20 #105910
Odpověď od Daniel
Uživatel
Tak tedy jednu otázku za druhou ;)

odkaz na stránky je sdhpaskov.cz.

To, že jsou patrně zavirované, není nápad z mé hlavy, ale podpory webhostingu C4, kteří mi psali, že mé stránky musely byt staženy z důvodu viru a přehlcení systému, kdy jsem měl špatné zabezpečení v diskusi a webroboti vlákali jeden přispěvěk za druhým, už v té době nešlo phocabook v rozšiřeních zablokovat, musel jsem ji navrdo smazat přes ftp z adresáře.

Od té doby je problém takřka ve všem ať chci udělat cokoliv, klikám na uložit, smazat, instalovat... nic se nestane, vůbec nic, a není problém v prohlížeči, zkoušel jsem všechny možnosti. Do administrace se dostanu ale prostě nejde nic měnit.

Mohl bych poprosti o návod jak přetáhnout články z DB, v tomto ohledu tomu absolutně nerozumím.

Děkuji.

23. bře 2013 11:34 #105912
Odpověď od Cony
Moderátor
Přetáhnout články přímo z DB není nic jednoduchého, navíc když píšete, že tomu nerozumíte. Zkuste si spíš stránky zaktualizovat (nahrát přes původní instalaci znovu instalaci Joomla 1.5). Tím by se Vám měla zfunkčnit Joomla jako taková, a pak už můžete postupovat dle návodu, který jsem posílal. Jen pozor na adresář images, dost možná tam budete mít nějaký škodlivý php soubor (za běžných okolností by v images neměl být žádný PHP soubor).

Powered by Fórum