Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

SP Page Builder - vysouvací horizontální menu

20. dub 2021 21:45 #144229
SP Page Builder - vysouvací horizontální menu od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Dobrý den, prosím, můžete mi někdo poradit, jak mohu v SP Page Builder vytvořit horizontální menu vysouvací dolů? ( www.rozbuska-test.eu/ddck/ ) a pak ještě vertikální menu vysouvací vpravo ? Mockrát děkuji.

20. dub 2021 22:59 #144230
Odpověď od Cony
Moderátor
Úplně jsem nepochopil co přesně chcete, ale nevím jestli na to nejdete trochu špatně od začátku.

Zdá se, že v Page Builderu vytváříte komplet web včetně hlavičky, postranního menu, patičky atd. K tomu není Page builder primárně určen (i když, jak je vidět, to lze :)). O hlavičku, postranní menu a podobné prvky, které jsou společné pro více podstránek, by se měla starat šablona. Page Builderem pak vytváříte jen obsahovou část. Takto budete muset všechny prvky znovu a znovu kopírovat do všech vytvořených podstránek.

Pokud budete mít postranní / horní menu řešené pomocí modulů, pak nějaké vyjíždění a podobné efekty může řešit buď vhodně zvolená šablona, nebo nějaký hotový modul .
Poděkovali: Luděk Pechanec

24. dub 2021 21:31 #144236
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Moc děkuji pomohlo to. Použil jsem "DJ-MegaMenu ". Vyskytl se ale další problém a to ten, že jakmile najedu na rozbalení menu, je tato rozbalená část skrytá za obrázkem. Prosím, mohu toto někde přenastavit? Děkuji

24. dub 2021 21:49 #144238
Odpověď od Bong
Moderátor
Upravte nebo nastavte v CSS pro menu z-index.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. dub 2021 22:35 #144242
Odpověď od Luděk Pechanec
Pokročilý uživatel
Děkuji. Nastavil jsem na hodnotu 9999 a stále je menu za obrázkem.

24. dub 2021 23:00 #144243
Odpověď od Bong
Moderátor
Tak se zbavte těch z-index jinde (slideshow,...), to funguje :-)

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Luděk Pechanec

Powered by Fórum