Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak se verzuji soubory ccs

22. bře 2021 14:52 #144020
Jak se verzuji soubory ccs od skublik
Uživatel
ja mam v editaci tento soubor:
ok99.cz/web/templates/ok99hradeckralove/css/custom.css

ten zbesile edituji a donedavna to fungovalo

ted to leze na
ok99.cz/web/templates/ok99hradeckralove/...69000fa26dd29245e7dc

nevim kde jsou ulozeny ty zmeny, lepe receno, jak dosahnout aby se zase projevovali veci pridane do ccs souboru

22. bře 2021 14:59 #144021
Odpověď od Kraki
Začátečník
Mám Jawu 350, opravujem ju TU a všetky opravy mi fungovali. Teraz ju opravujem TAM a nič mi nefunguje. Neviete, kde som ju predtým opravoval, tak že mi TU všetko fungovalo?

???

22. bře 2021 15:04 #144022
Odpověď od skublik
Uživatel
tak dekuji za hodnotnou odpoved, tak nejak ji chapu a takto jsem to vnimal i pred tim.

Nicmene to neresi moji zakladni neznalost, proc a jak k tomu doslo a kde se to uklada.

V editaci pres joomla/sdmin se dostavam pouze do custom.css
kde se tedy bere puvodni verze a jak zajistim abych zase videl na puvodni soubor

22. bře 2021 15:13 #144023
Odpověď od H13
Admin
Příčin může být několik, ale pro zjištění by to chtělo více detailnějších informací.

Mezi základní příčinu, když někdo něco edituje a na stránkách se pořád zobrazuje starší/původní verze, je cache. Ať už v systému samotném, nebo někdy i v prohlížeči.

Phoca Cart - www.phoca.cz/phocacart - e-shop, e-commerce
Phoca Gallery - www.phoca.cz/phocagallery - obrázková galerie
Phoca Download - www.phoca.cz/phocadownload - stahování souborů
Phoca Guestbook - www.phoca.cz/phocaguestbook - guestbook

22. bře 2021 15:31 #144024
Odpověď od skublik
Uživatel
Diky, tak jsem za blba:) ,

Cache opravdu zabrala. Na obhajobu dobu s tim delam bez nutnosti promazat cache a najednou dnes to vubec nereagovalo ...

diky!!

22. bře 2021 15:47 - 22. bře 2021 15:47 #144025
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli si chcete ušetřit podobné starosti s cache, můžete použít plugin Cache Cleaner . I ve free verzi je možné nastavit automatické čištění cache ihned třeba po uložení změn v editoru. Takže odpadnou podobné problémky.

Před chvilkou dokonce byla zveřejněna upravená čeština pro toto rozšíření: www.bongovo.cz/ke-stazeni/category/226-r...r-labs-cache-cleaner

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum