Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

GPWebPay

16. pro 2019 10:53 #141360
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ok navrhnu to zákazníkovi, ale myslím, že ani termín ani cena nebude vyhovovat.:(

16. pro 2019 10:58 - 16. pro 2019 10:59 #141361
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
To předpokládám, oni se vždycky velmi diví, ale nevidí co zatím je.
Osobně jsem byl ale přítomen vývoji 3 platebních bran a vím co je třeba nastudovat, otestovat, naprogramovat.

Proto taky u existujících platebních bran GPWebPAy nejsou automatická storna do eshopu, neprovádí se kontrola vypršení termínu a zrušení objednávky, parciální platby, opakované platby... To jsou prostě další hodiny programování a programování a testování.

Časový rámec bych mohl upřesnit, to bych ale musel udělat analýzu a na tu teď nemám bohužel čas, spouštíme eshop a musíme tam narychlo doprogramovat další 2 pluginy :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. pro 2019 11:19 #141362
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Jsem říkal že levnějsí bude RSForm a existující plugin Gopay do RSFormu od nás. (ne ten co umíte == to jste mi pořád nevysvětlil :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. pro 2019 12:33 #141363
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Když na tom tak trváš, tak platební bránu gopay umím aplikovat a už jsem to několikrát dělal.
Akorád ne přímo do chronoforms, ale až na výstupu z chronoforms.
Čemu na tom nerozumíš?
Pravděpodobně to tady taky skončí tím, že zakoupím knihovny pro GPwebpay a naprogramuji to až za chronoforms.
Že se taky (na rozdíl od Gopay) musí za api platit je smutné, ale nic s tím neudělám.

A prostě jako platební bránu si i přes moje doporučení si zákazník vybral GPwebpay.
Co je na těhle informacích nesrozumitelného?

PS GPwebpay pro virtemart a phoca cart je již delší dobu k dispozici, tak se tím nemusíte zdržovat

16. pro 2019 12:51 #141365
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert

Když na tom tak trváš, tak platební bránu gopay umím aplikovat a už jsem to několikrát dělal.
Akorád ne přímo do chronoforms, ale až na výstupu z chronoforms.
Čemu na tom nerozumíš?


Nerozumím slovu aplikovat. Nyní už jo. Nejedná se totiž o plugin, ale jak správně a teprve nyní napsáno == aplikace až na výstupu - takže tam budou asi chybět některé implementace programový funkcí z API (vypršení časového limitu, vrácení platby, částečné platby tak jako u některých pluginů pro GPWebPay již nyní chybí a otravuje to zákazníkům život na eshopech kde jsme to nasadili) ?

A prostě jako platební bránu si i přes moje doporučení si zákazník vybral GPwebpay.
Co je na těhle informacích nesrozumitelného?


Nic, to je v pořádku, pokud zaplatí vývoj (to je to nesrozumitelného, že ten vývoj chce i přes to platit :)

PS GPwebpay pro virtemart a phoca cart je již delší dobu k dispozici, tak se tím nemusíte zdržovat


Ano, vím a používám je, ale neumí to, to co jsme psal na začátku. Na jednoduché eshopy, to stačí. Na složitější raději používám Gopay a VirtueMart. A zákazník vidí rozdíly a chápe to.

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

16. pro 2019 13:00 - 16. pro 2019 13:03 #141366
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Proč si stahujete Gopay plugin od Easysoftware, který je jen redirect HTTP verze, není pro PHP 7.3 == neobsahuje knihovnu goozle a je starý z roku 2015?

Chtěl bych jen pochopit lidi co chodí na náš starý portál == protože je to zadarmo? No taky je to bez podpory a staré verze již nefungující :)

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

Powered by Fórum