Přihlásit se

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 bezpečnostní aktualizace (02 dub 2024)

Joomla 5.0.3 a 4.4.3 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Neplatná kategorie Google produktů: google_product_category

30. led 2019 19:42 #138742
Odpověď od slavei
Nováček
Dekuji za odpovjed ,
to prave nevim furt se na to snazim a nemuzu na to prijit , Sranky my opravoval pana Ernst z fora , zato jsem mu zaplatil , a po mesec rikal ze uz neni zaruka protoze vse funguje

31. led 2019 01:42 #138745
Odpověď od Rudolf
Joomla Expert
Rozumím,

chybu bych hledal v nově vytvořených kategoriích na eshopu, v nastavení aplikace na export produktů do feedu na FB a ne u pana Ernsta :)

Co kdyby jste, něž pošlete dotaz, napsal nějaké detaily?

Opravář auta vám taky neporadí, když mu řeknete: mám Volvo a nejede mi :)


A nikoho nebaví se Vás ptát neustále na to co by to mohlo být, po druhé otázce už Vám nikdo nenapíše, chce to trochu pokory a vážit si času lidí, kteří Vám poradí.
A tím že popíšete svůj problém detailně (url eshopu, url feedu, verze, co používáte atd atd...) tomu hodně pomůžete.

Co Vy na to?

MiniJoomla! - www.minijoomla.org - eshop s rozšířením Joomla/VM
Email Manager - aplikace na správu šablon emailů pro VirtueMart
Easy Feeder - aplikace na generování XML/CSV feedů a napojení na ERP pro VM
PragueClassicconcert - portál pro prodej vstupenek na systému Joomla

31. led 2019 20:20 #138754
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

slavei napsal: Dekuji za odpovjed ,
to prave nevim furt se na to snazim a nemuzu na to prijit , Sranky my opravoval pana Ernst z fora , zato jsem mu zaplatil , a po mesec rikal ze uz neni zaruka protoze vse funguje


Nerad do toho vstupuji, ale před téměř rokem jsem vám upravoval vaše stránky. V tu dobu nějaká navázanost na google nebyla a nebyla ani řešena. Spolupráci jsem s vámi (doufám, že v dobrém) ukončil, protože jsem nebyl schopen pochopit vaše požadavky na další rozvoj webu. Částečně to bylo vaší špatnou češtinou, částečně tím, že si vaše požadavky často protiřečily a nebyly vyspecifikované.

31. led 2019 22:06 #138758
Odpověď od slavei
Nováček
Dekuji za odpovjed , tady resim jak to opravit . mejte na vedomy ze kdy bich videl co mam delat a poradavky , tak uz davno to udelam . Resim jak to mam opravit.ten strom kategorije porad nemuzu na to prijit.

Powered by Fórum