Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Vlastní pole v Joomla - zobrazení v modulu mod_articles_category

11. úno 2020 12:26 #141723
Odpověď od Cufe
Admin
Hele, zkus si do modulu nacpat tento kód:
Code:
<!-- Vlastní pole článku --> <div class="cf-article"> <?php if (!empty($item->jcfields)) { foreach ($item->jcfields as $k => $v) { if (isset($v->value) && $v->value != '') { echo '<div class="cf-article-'.$k.'">'; echo $v->value; echo '</div>'; } } } ?> </div> <!-- Vlastní pole článku END -->
Bojoval jsem s tím v jednom modulu kdysi (asi před rokem, v období, kdy jsme vlastní pole řešili i na srazu) a od Davida (Mokrous) jsem si objednal úpravu, která mi pole zobrazila. Nevím, zda to bude funkční i pro tebe a zda ti to CF zobrazí. Pokud jo, tak mě pak pozveš na kofolu ;-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

15. úno 2020 19:17 - 15. úno 2020 19:17 #141746
Odpověď od Martens
Návštěvník
Ahoj Petře,

díky, ale neřešilo to přesně to, co jsem potřeboval - nakonec jsem to obešel a zobrazil to jako blog (použil jsem plugin Component anywhere od Regular Labs) a vypadá to, že to funguje.

15. úno 2020 21:38 #141747
Odpověď od Cufe
Admin
Budu rád, pokud bys to vzal za své téma na srazu, pokud bys dorazil, a mohl o tom povyprávět
Vlastní pole jsou stále zajímavým téma.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: Bong

Powered by Fórum