Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Ochrana.

12. bře 2018 14:47 #134647
Odpověď od Ján
Začátečník
Ale pomohlo to, prestali mi chodiť e-maily.

13. bře 2018 16:28 #134675
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
přišel vám email test?
Poděkovali: Ján

13. bře 2018 20:43 #134683
Odpověď od CMS systémy
Uživatel
Dobrý den,

je potřeba nejprve povolit plugin pro Captcha. Běžte tedy v administraci na Rozšíření > Pluginy a vyhledejte plugin "Captcha - ReCaptcha" a ten povolte. Až provedete tento krok, tak již v globálním nastavení, tam kde nyní nic nemáte přibude ve výběrovém menu tento plugin.

Aby vám vše fungovalo musíte ale v konfiguraci tohoto pluginu ještě vložit API klíče, které si vygenerujete po přihlášení zde www.google.com/recaptcha .

Tým CMS systémy

CMS systémy - www.cms-systemy.cz
Všechny redakční systémy na jednom místě.
Poděkovali: Ján

17. bře 2018 21:07 #134730
Odpověď od Ján
Začátečník
Dobrý deň.
Keď idem v poradí Rozšírenia - Pluginy(moduly), tak plugin(modul) Captcha tam nemám ale mám ho v Rizšírenia - Zásuvné moduly a tam mám vložené aj API kľúče. Tie som si samozrejme vygeneroval na www.google.com/recaptcha . Možno toto mám aj správne ale neviem či google nemá základnú Captchu zadarmo a ostatné spoplatnené. Mne to vlastne teraz funguje tak, že mi príde oznam na e-mail: Mail delivery failed: returning message to sender a text v správe:
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

giforce99@aol.com
host mx-aol.mail.gm0.yahoodns.net [74.6.141.40]
retry timeout exceeded
Reporting-MTA: dns; smtpout11.dnsserver.eu

Action: failed
Final-Recipient: rfc822;giforce99@aol.com
Status: 5.0.0
Remote-MTA: dns; mx-aol.mail.gm0.yahoodns.net

Predmet Kópia: Test, just a test
Od Bioobchods.sk
Komu giforce99@aol.com
Dátum 2018-03-10 22:33

Toto je kópia správy, ktorá bola odoslaná používateľovi Kontakt zo stránky Bioobchods.sk

E-mail s otázkou z www.bioobchods.sk/ od:
GusarGunteefef <giforce99@aol.com>

Hello. And Bye.

Čiže mi namiesto tých mailov teraz prichádzajú správy od mail Delivery. Tá Captcha mi nefunguje ako na niektorých weboch, že treba vykonať nejaké odpovede(porovnania). Možno, že to je takto správne a za viac si treba zaplatiť.

17. bře 2018 23:35 #134732
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
já už se ztrácím v tom, co vám vlastně nefunguje.

Kontaktní formulář vám, zdá se funguje správně, když ho vyplním a pošlu kopii i sobě, tak mi přijde. zadání captcha je vyžadováno, ale trochu divně, ale to na věci nic nemění.

Za to, že se vám nějaké emaily vracejí nedoručené nemůže joomla, ale vaše nastavení. kde máte nastaven email giforce99@aol.com a existuje tento email?
Poděkovali: Ján

18. bře 2018 05:57 #134733
Odpověď od Bong
Moderátor
1. Plugin ReCaptcha nainstalovaný samozřejmě máte. Jen slovenský překlad Joomly používá pro plugin výraz Zásuvný modul.
2. Plugin ReCaptcha vám funguje. To je to políčko pod formulářem kde odklikáte "Nie som robot".
3. ReCaptcha nemá žádnou free a placenou verzi.


Vaše nářky nad tím, že vám chodí oznámení o nemožnosti doručení emailové zprávy nyní nesouvisí s formulářem, captchou ani Joomlou.
Stačí když se podíváte na datum zprávy. Jedná se o zprávu odeslanou 10.3.2018, tedy o den dříve než jste se tady začal na ochranu ptát a než jste vůbec captcha zapnul.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Ján

Powered by Fórum