Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

nelze nainstalovat wirtuemart

14. říj 2017 10:44 #132591
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji za odpověď. Pokusil jsem se nainstalovat znovu wirtuemart jak ze zip souboru tak přes složku TMP. V obou případech instalace proběhla ale na některých záložkách se objevila tato hláška:
42S02 SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'databaze_2017.k8fx0_virtuemart_vendors_cs_cz' doesn't exist

wirtuemart jsem odinstaloval a pokusil jsem ho nainstalovat znovu a Joomla mi hlásí:
Upozornění
00000, ,
Chyba
Při instalaci komponenty došlo k chybě.

Smazal jsem celou Joomlu přes FTP a začal jsem znovu a se stejným výsledkem. Přitom na daném serveru mám nainstalovány na dalších doménách Joomlu rozšířenou o obchod wirtuemart

Nesetkal se někdo z vás se stejným problémem? Děkuji Vám za odpověď, Milan

14. říj 2017 11:22 #132593
Odpověď od Bong
Moderátor
VM vůbec neznám, ale dodržujete pořadí naistalovat Joomlu, všechny jazykové balíčky, které budete používat a pak teprve VM?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

14. říj 2017 11:27 #132594
Odpověď od Milan
Pokročilý uživatel
Děkuji Vám za odpověď postupoval jsem instalace joomla-CZbalicek-wirtuemart. Tento postup jsem již dříve několikrát dělal a vše dopadlo OK.

14. říj 2017 11:56 #132595
Odpověď od Bong
Moderátor
Podobné diskuse se tu již odehrály, třeba tam naleznete odpověď: www.joomlaportal.cz/forum/search?query=v...te=all&childforums=1

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum