Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Akvizice Gavick -> Joomlart

06. říj 2017 20:37 #132491
Odpověď od Bart
Moderátor
To by si zasloužilo udělat nějaké fajn téma (větší), zaměřené na šablony (placené / zdarma).

15. říj 2017 17:05 #132600
Odpověď od David
Začátečník
Zdravím,

při té příležitosti bych se rád zeptal tedy na nějaké doporučení dobrých šablon - rychlé, nenabubřelé, nevyužívající jen samé svoje komponenty, když to jde řešit v Joomle. Velmi ojediněle potřebuji sem tam nějakou koupit a nechci kupovat předplatné apod.

A chápu správně, že zmíněné PageBuildery jsou něco jako komponenta do Joomly kde danou šablonu mohu vytvořit? Je možné tam jakoukoliv šablonu načíst a pak editovat, nebo to je jen pro šablony které jsou daného výrobce PageBuilderu?

Jaký názor máte na třeba výrobu šablon pomocí např. themler.io/ ?? Nebo podobné. Cena je tam ale dost vysoká.

Většinou se setkávám, že grafika je navržena grafikem a rozřezána do šablony. Ale nyní potřebuji "levné" (nemyslím zdarma) řešení.

Díky za názory.

16. říj 2017 01:45 #132602
Odpověď od Cony
Moderátor

Davisek napsal: Ale nyní potřebuji "levné" (nemyslím zdarma) řešení.

Párkrát jsem kývl na kupovanou šablonu a pak toho hořce litoval, protože co nebylo možné nacvakat v administraci se strašně těžko upravovalo - Neskutečně komplikované CSS, obvykle ani základní systém overrides z Joomly, ale cosi vlastního, atd.
Takže věci typu To o logo o kousek nahoru, místo té hnědé červená a tihle tlačítko bleděmodré byly obvykle na dost bádání a práce. Jednou jsem kvůli tomu celou šablonu dokonce smazal a napsal si ji podle vizuálu znovu.

16. říj 2017 11:35 #132605
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Já osobně rád používám tuhle - joomlatemplates.youjoomla.info/eximium/
Je zdarma, ale poskytuje hodně možností.
Nejsou v ní předpřipravené věci, jako slide menu atd., ale to si každý udělá sám.

Powered by Fórum