Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Free pop up

26. čvc 2016 17:11 - 26. čvc 2016 17:12 #127740
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo, proste potrebuju, aby v tom boxu byl odkaz na stranku u me na webu (na to jsem predtim zapomnel). Vim, ze to muze nektery lidi otravovat, ale pro me je to dulezity. Jsme neziskovka a jde o dulezitou petici, tak to proste musi prezit.

26. čvc 2016 17:15 #127741
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
V pohodě. K tomu pop-up prostě slouží. Pokud to někoho "otravuje", je to asi tak trochu jeho problém a vždy má volbu na web nechodit. Stejně jako ty máš volbu zvážit, zda to "otravování" pak není už moc kontraproduktivní.

Pro to se právě hodí to časování, pop-up se objeví až třeba po půl minutě, když se návštěvník začte.

MaK.

--- -- -

26. čvc 2016 17:18 #127742
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Potrebuju, aby se objevil hned a navstevnik bude mit jen volbu ho zrusit nebo pouzit. Takze casovani zatim nepotrebuji. Dival jsem se na to sumome, ale vypada to, ze to jsou nejaky skripty. Nechci moc zatezovat web dalsima skriptama. Nevis kolik si jich to postahuje? Nechci to zbytecne zkouset. Mam sablony, ktery zrovna rychlosti neoplyvaji a nechci je dorazit dalsimi skripty.

Na tom odkazu www.ujesnika.cz/blog/ je taky to sumome?

26. čvc 2016 17:24 #127743
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Technické údaje neznám, nejsem programátor. Na web jsem vkládal vždy jen 1 script a přes to běží celé Sumome. Zatím všude bez problému. Můžeš zkusit a vypnout kdykoliv. Pokud máš "líné" šablony, zkus nastavit třeba ukládání do mezipaměti nebo GZIP.

Ano, U Jesníka to je všechno ze Sumome - vyjížděcí form vpravo dole, pak social buttons vlevo, i ta lištička "Last minute" nahoře + by se měl objevit exit pop-up, pokud návštěvník nevyplní ten vyjížděcí form. Pracuje to společně a automaticky.

Chceš-li zobrazit něco na uvítanou, pak se ti bude asi hodit jejich Welcome Mat sumome.com/app/welcome-mat

MaK.

--- -- -

26. čvc 2016 17:30 #127744
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo, je to 1 skript, ale taha to kdovi co. To se zatim nedozvim, protoze moje sablony s tim nejedou. Taky nejsem programator. Takze musim patrat, proc s tim ten novej framework nefunguje.

Ad rychlost sablon, to mam samozrejme zapnuty, ale tyto sablony jsou proste pomaly od vyrobce. Ale to je jedno.

26. čvc 2016 17:44 #127745
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
A jak jsi tam script vložil? Jak se to přesně chová, podle čeho poznáš, že "s tím nejedou"? Máš link na web?

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum