Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Jak vyřešit problémy s Query?

12. kvě 2016 21:35 #126987
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Houbaku, díky! Obešel jsem to - vložil modul do Blogu kategorie, v níž nejsou žádné články, ale jen popis a funkční modul. Takže teď ten výpis blogu vypadá jako článek, viz www.ceskym-rajem.cz/zadejte-nabidku-brigady
Zatím to jakš takš jede.

Ale jestli chceš na to mrknout, budu rád, pošlu e-mailem.

MaK.

--- -- -

12. kvě 2016 23:04 #126991
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Malý nápad. A co použít nějaký modul na formuláře třeba chronoforms.
Je to v tomto případě jako jít na komára kanónem, ale zase ty možnosti jaké to poskytuje.....

13. kvě 2016 09:24 #126992
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky za tip ernste.

Mám koupený a instalovaný modul Ajax Popup Contact Form for Joomla v PRO verzi . Je to pěkná mašina, doporučuju.

Grafické prostředí super, umí toho hodně, včetně pop-ups, exit pop-ups, propojení s Google dokumenty. O to víc je ale složitější nastavení. Ze všech těch Query, MooTools, Bootstrap,.... nastavení se mi - neprogramátorovi - točí hlava. Mám v těch věcech informační bordel, ani pořádně nevím, k čemu to všechno v zákulisí systému slouží. Potřebuju weby na Joomle výkonově používat, ne se v nich šťourat :)

MaK.

--- -- -

13. kvě 2016 18:02 #126993
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
to bohužel neznám, chronoforms je zadarmo

Ale zeptám se umí práci s databází a umí se vrátiti na stránku, ze které byl volán?

16. kvě 2016 19:57 #127016
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Jako modul ano, po vyplnění odesilatel zůstane na stejné stránce, anebo se dá nadefinovat jiná cílová stránka, třeba speciální děkovací.

MaK.

--- -- -

Powered by Fórum