Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

kontakty

01. dub 2016 19:13 #126461
Odpověď od Marek Hora
Začátečník

01. dub 2016 23:19 #126462
Odpověď od Cony
Moderátor

ernst napsal: či přidat vlastní pole

Pokud máte na mysli přidání vlastního pole do formuláře můžete zkusit n3t Contact . Ještě není v release verzi ale aktuální beta má již hodně funkcí:
- rozšiřování formulářů o vlastní pole
- výchozí hodnoty základních polí
- vlastní HTML šablony emailů (můžete definovat jiný mail pro návštěvníka a jiný pro admina)
- vkládání kontaktních formulářů přímo do obsahu, odeslání pomocí AJAX
- chystá se ještě ukládání odeslaných mailů do DB jako historie

a hlavně - jedná se o plugin, který jen rozšiřuje funkčnosti základní komponenty pro kontakty - tedy ne žádnou další komponentu s vlastní administrací, ale o úplně jednoduché a intuitivní rozšíření stávající funkčnosti.
Poděkovali: Ernst

02. dub 2016 08:52 #126463
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
off-topic:
Cony, znáš nějaký podobný plugin i pro rozšíření polí u editace článku?

Navazuju na naši komunikaci o přidání kolonky meta title. Zatím se mi to pořád nepovedlo zprovoznit, viz www.joomlaportal.cz/forum/71-joomla-3-0-...t-meta-title?start=6

MaK.

--- -- -

03. dub 2016 00:18 #126465
Odpověď od Cony
Moderátor

MaXoft napsal: off-topic:
Cony, znáš nějaký podobný plugin i pro rozšíření polí u editace článku?

Něco podobného umí u článků např. FieldsAttach - má to i nějaké funkce pro automatické zobrazování hodnot, osobně ale používám pouze funkci pro rozšíření editace a zobrazování si řeším sám v šabloně. U FieldsAttach je ale trochu problematická kvalita kódu a poměrně špatná schopnost autora domluvit se anglicky :)

03. dub 2016 11:39 #126469
Odpověď od MaK.
Zkušený uživatel
Díky, Cony, chápu-li to dobře, rozšíření FieldsAttach ti vytvoří nějaké nové pole u editace článku, a sám si k poli přiřadíš, jak se má zobrazit v kódu?

MaK.

--- -- -

03. dub 2016 23:09 #126473
Odpověď od Cony
Moderátor
Ano, tak to používám já. Umí to ty pole i nějak samo zobrazovat před nebo za článkem, ale to jsem nikdy nevyužil.

Powered by Fórum