Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Nastavení cache - mezipaměti - rychlost stránek.

23. led 2016 14:45 #125406
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Ackoli jsem s Wedosem nemel zadne problemy, tak si podle myho s odezvou nepomuzes. Respektive i kdyby ano, tak nasobne lepsi zlepseni odezvy ziskas jinou sablonou. To je moje zkusenost. A predem rikam, ze mam skoro vsude snad jedny z nejpomalejsich sablon - Rockettheme. Nedavno jsem zkousel napriklad Joomshaper, Themeforest nebo Hotjoomlatemplates a oproti Rockettheme to lita jako blesk a pak nemusis resit odezvu serveru. Tim nechci rict, ze ji nemuzes mit opravdu blbou. Mnohem vetsi sance tomu, ze s tim mas problem, ale davam sablone.

23. led 2016 15:00 #125407
Odpověď od Cony
Moderátor

radek178 napsal: Nedavno jsem zkousel napriklad Joomshaper, Themeforest nebo Hotjoomlatemplates a oproti Rockettheme to lita jako blesk a pak nemusis resit odezvu serveru.

Nechtělo by se Vám sepsat nějaký stručný souhrn uživatelské zkušenosti s těmito šablonami? Prostě subjektivní pocity s prací s nimi, jejich nastavením, rychlostí apod. Myslím že by to byl velmi záslužný počin :)

23. led 2016 15:15 #125408
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nemam moc casu, protoze se hrabu v mych webech, kterych mam asi 8 a to zabere sakra casu, kdyz zkousim a navic nejsem programator a musim resit programatorske problemy, tak netusim, jestli jsem na to vhodny typ. Mam totiz casto jiny nazory, nez ostatni a mohlo by to byt vic subjektivni, nez je bezny. Navic zkousim skoro u vsech pouze free varianty template. Placeny mam jen RT, JoomlaXTC a pak Joomlart, ale od nich jen neco - nemam klasicky rocni clenstvi. A uz jsme si tykali:).

23. led 2016 18:29 #125414
Odpověď od Cony
Moderátor

radek178 napsal: A uz jsme si tykali:).

Ha, jsi už druhý, kdo mi to v krátké době vyčítá :) Asi budu muset začít všem tykat, nebo si napsat seznam ;)

Jinak chápu, že máš dost práce, spíš to byl jen námět. Např. mně osobně by zajímal víc právě ten subjektivní názor, než nějaký odborný nebo programátorský popis. Prostě popis od někoho, kdo má zkušenosti s Joomlou a různými šablonami (což ty očividně jsi), jak se s tou konkrétní šablonou pracuje, co ho na ní štve, co se mu líbí atd...

23. led 2016 18:35 #125415
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Tak to ti treba nekdy v kostce poslu v PM. Jak se na to najde chut, ale je to fakt silne subjektivni, protoze jsem samouk a neumim ani ň z programovani nebo kodovani nebo co to je a ani to umet nechci, protoze uz mam hlavu jako balon jen z toho, co se musim porad ucit, aby weby jely (navic ted, kdyz RT udelali uplne novy framework, na ktery musis mit asi 20 vysokych, aby ses ho naucil ovladat, i kdyz maji u RT navody pro trotly, tak spousta veci v nich neni popsana). Takze se se vsim patlam sam. Mame nekolik neziskovkovych webu a nejsou prachy na to nekomu za web zaplatit a nejsou prachy ani na to, nekoho se znalostmi Joomly najmout. Proto se s tim drbu sam. Nicmene posledni dobou na mensi weby pravdepodobne opustim Joomlu nebo budu pouzivat pouze pagebuildery, coz je velice dobra vec, ktera ulehcuje praci a pomaha web udelat bez milionu rozsireni a hlavne, ho umozni spravovat i uplnym amaterum.

Powered by Fórum