Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

čeština

17. dub 2015 08:25 #121430
Odpověď od Bong
Moderátor
Stáhnout do počítače a v administraci nainstalovat jako kterékoli jiné rozšíření. Tedy stejně jako jste tam nacpal třeba Phoca Gallery.
Na vašich stránkách se přes FTP nevrtejte, to zavání problémy...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. dub 2015 08:31 #121431
Odpověď od Bong
Moderátor
V nastavení jazyka musíte kliknout na žlutou hvězdičku u češtiny jak v administraci, tak pro stránky. Pak je zpravidla dobré ze odhlásit a znovu přihlásit. Pokud ani tak čeština v administraci nefunguje, máte špatně nastaven jazyk třeba ve vašem účtu Správce uživatelů: Úprava uživatele...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

17. dub 2015 09:10 #121436
Odpověď od Lukáš
Začátečník
V úpravě uživatele je na výběr pouze angličtina :(

17. dub 2015 10:19 #121446
Odpověď od Lukáš
Začátečník
přesně tak jsem taky tu češtinu instaloval a instalace byla úspěšná ale stále to česky není. teda web česky je ale administrace ne. a ani čeština v phoca gallery mi nejde.

17. dub 2015 10:21 #121447
Odpověď od Lukáš
Začátečník
a u phoca gallery mám ten stejný problém na webu je vše v češtině ale v administraci čeština není

17. dub 2015 10:47 #121451
Odpověď od Cony
Moderátor
A nemáte angličtinu nastavenou přímo v nastavení svého uživatele? Nebo nezvolil jste angličtinu v přihlašovacím formuláři? Odhlašte se, v přihlašovacím formuláři si zvolte explicitně češtinu a zkuste se přihlásit. Pokud to bude Ok, přejděte na nastavení účtu (ozubené kolo vpravo nahoře - Upravit účet) a na záložce základní nastavení si změňte jazyk Administrace na výchozí.

Powered by Fórum