Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

mobile Joomla - tel. číslo v textu neaktivní

12. bře 2015 11:35 #120852
Odpověď od Cony
Moderátor
Nevím jak funguje Joomla Mobile, ale těžko bude zasahovat do textu článku. Každopádně tady pouze teoretizujeme, dejte odkaz na konkrétní stránky (mobilní a desktop verze) a pak se můžeme bavit konkrétněji.
Poděkovali: Tomas

12. bře 2015 12:25 #120853
Odpověď od Tomas
Začátečník
Pánové, už je to vyřešeno. Použil jsem ten formát viz. karel0 a běhá to. Díky oběma za pomoc. Tom.

12. bře 2015 13:15 #120856
Odpověď od Cony
Moderátor
Takže telefon ukazujete jako odkaz na desktopových prohlížečích, které nic po kliknutí neudělají?

12. bře 2015 13:46 #120857
Odpověď od Tomas
Začátečník
Cony, vysvětlím. Na hlavní stránce webu (havarijní služba) v článku je tel. číslo, které po zobrazení v mobilu může klient dotekem okamžitě volat. To stejné jsem potřeboval i v případě responzivního zobrazení pomocí Mobile Joomla a nefungovalo to. Měl jsem u toho čísla parametr callto: +420 xxx xxx xxx tento formát ta komponenta četla jenom jako text. Když jsem ten formát upravil podle karel0, tak už to funguje správně.
Díky, T.

Powered by Fórum