Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nežádoucí popisky

05. bře 2015 22:07 #120672
Odpověď od Jess
Začátečník
děkuji za pomoc a co myslíte tím google překladem? Je tam něco špatně?
Popisky jsem odstranila, skvělé. a Ty chyby, no stránky nám dělal někdo kdo už mezi náma není a je to teď na mě, akorát problém je v tom že já vůbec neumím v tom dělat, takže zkouším pokus omyl - a vidím že tam vypisuje nějaké chyby ale neumím jej odstranit neporadíte mi?

05. bře 2015 22:10 #120673
Odpověď od Jess
Začátečník
třeba jsem si všimla, když napíšu do vyhledávače název stránky - www.easypools.nl - tak mi otevře stránku na poslední záložce na stránke, nevíte proč?

05. bře 2015 22:13 #120675
Odpověď od Cony
Moderátor

Jess Langestraat napsal: děkuji za pomoc a co myslíte tím google překladem? Je tam něco špatně?

No jen trošičku :)

HydroStar was navržen pro nepřetržitý ne - derwater provozu.

05. bře 2015 22:17 #120677
Odpověď od Cony
Moderátor
Když na to tak koukám, Vy máte Joomlu v češtině, ale Holandské texty a menu? Takže v kontaktech např. máte "Kontaktní formulář" a tlačítko odeslat? Tomu asi Holanďan neporozumí... Doinstalujte si Holandštinu (pokud tedy existuje), nebo si to dopřeložte...

Ta "Poslední záložka" se Vám zobrazí, protože ji máte nastavenou jako Výchozí položku menu (označenou hvězdičkou).

05. bře 2015 22:20 #120678
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
Kterou položku menu si nastavíte jako úvodní stránka, tam se Vám web otevře
Poděkovali: Jess

05. bře 2015 22:23 #120679
Odpověď od Jess
Začátečník
no ja si dnes nainstalovala cestinu, jelikož se mi tezko delalo v ty holandsky verzi. Holandstina tam je, ale zatim mam primarne cestinu. Znamena to ze jaky jazyk je tam vlozen, nebo zaply, v takovem jazyce budou vsechny soucasti na webu viditelne? Jak pisete treba tlacitko odeslat? Takže když hodim zpatky holandstinu bude to ok ne?

Powered by Fórum