Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Favicon

22. úno 2015 18:52 - 22. úno 2015 18:54 #120360
Odpověď od Pavel
Zkušený uživatel
Podívejte se do : přes menu Systém/Globální nastavení a zde zvolte v levém sloupci Správce médií a pokud tam máte vedle nápisu Cesta ke složce obrázků případně Cesta ke složce souborů napsáno images, tak se do složky se šablonou přes správce medií nedostanete. Jak vám napsal Bong i já dělá se to přes FTP.

22. úno 2015 20:05 #120363
Odpověď od Bong
Moderátor
Nebo si jednoduše nainstalujte Phoca Commander a máte správu souborů jako víno. Nezpomeňte na češtinu :-).

phoca.cz/phocacommander

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. úno 2015 19:08 #120400
Odpověď od Karel
Začátečník
Tak jsem se přes ftp na server dostal,ale stejně se mi nedaří starou smazat a novou nahrát :-(
S poskytovatelem budu muset pořešit práva. Nebo je chyba ještě někde jinde.

24. úno 2015 19:12 #120401
Odpověď od Bong
Moderátor
Přes Phoca Commander vám to půjde. Je problém ve vlastnictví složek a souborů, takže se v tom přes FTP nevrtejte, nebo to bude ještě horší...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

24. úno 2015 19:32 #120403
Odpověď od Karel
Začátečník
Obrázky pro slideshow jsem vkládal v nastavení šablony.
Vezmu-li složku šablony, favicon je v hlavní složce šablony.
Ve složce images jsou složky slideshow, kde jsou původní soubory (ne ty mou nahrané a na stránkách fungující) a složka system, pak je tam hafo obrázků, které se porůznu objevují na stránce - s těmito soubory problém není, ty mohu v administraci přejmenovat, nahrát a podobně.
Problém vidím a atributech - je tam nastaveno 644 a neí možná změna - při pokusu o změnu se objeví chyvové hlášení - atributy vzdálených souborů nelze měnit.

25. úno 2015 06:23 #120407
Odpověď od Bong
Moderátor
Problém v CHMOD (644) není. Problém je ve vlastníkovi složek a souborů. Už samotnou instalaci Joomly jste dělal špatně. Viz.: www.bongovo.cz/joomla/12-jak-spravne-nainstalovat-joomlu

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum