Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

JCE - zamrzá při nahrávání obrázků

16. říj 2014 13:11 - 16. říj 2014 13:13 #118469
Odpověď od rubla
Uživatel
Mám testovací hosting na endora.cz.

Teď jsem nainstaloval firebug a hlásí mi toto:

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data

...function(n){return e.JSON&&e.JSON.parse?e.JSON.parse(n):null===n?n:"string"==typ...

script:
/*! jQuery v1.10.2 | (c) 2005, 2013 jQuery Foundation, Inc. | jquery.org/license*/
(function(e,t){var n,r,i=typeof t,o=e.location,a=e.document,s=a.documentElement,l=e.jQuery,u=e.$,c={},p=[],f="1.10.2",d=p.concat,h=p.push,g=p.slice,m=p.indexOf,y=c.toString,v=c.hasOwnProperty,b=f.trim,x=function(e,t){return new x.fn.init(e,t,r)},w=/[+-]?(?:\d*\.|)\d+(?:[eE][+-]?\d+|)/.source,T=/\S+/g,C=/^[\s\uFEFF\xA0]+|[\s\uFEFF\xA0]+$/g,N=/^(?:\s*(<[\w\W]+>)[^>]*|#([\w-]*))$/,k=/^<(\w+)\s*\/?>(?:<\/\1>|)$/,E=/^[\],:{}\s]*$/,S=/(?:^|:|,)(?:\s*\[)+/g,A=/\\(?:["\\\/bfnrt]|u[\da-fA-F]{4})/g,j=/"[^"\\\r\n]*"|true|false|null|-?(?:\d+\.|)\d+(?:[eE][+-]?\d+|)/g,D=/^-ms-/,L=/-([\da-z])/gi,H=function(e,t){return t.toUpperCase()},q=function(e){(a.addEventListener||"load"===e.type||"complete"===a.readyState)&&

Akorát nevím co s tím

16. říj 2014 13:50 #118470
Odpověď od Bong
Moderátor
Jestli je to free Endora, tak prave ta tam cpe zminovanou reklamu. To bude pricina.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum