Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Ankety ???

28. led 2014 18:29 #114164
Odpověď od Bong
Moderátor
Ankety už nejsou IN, tak se jim nikdo moc nevěnuje.
Pořád máte lacinější si nějakou komponentu koupit, zkusit použít něco jiného, nebo třeba využít služeb cizích serverů, které ankety na stránky poskytují...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

28. led 2014 18:56 #114165
Odpověď od fwd
Pokročilý uživatel
Dík. Tohle je zajímavá informace. Myslím ale, že ankety budou i dál. U anket je vždy problém s objektivitou. Taková anketa "Nej fotbalista (...)" bez autentizace prakticky nemá význam, vždycky to někdo nějak nakliká. Snad jen u opravdu obrovských počtů ne.
Využít u cizích serverů (zatím jsem nikdy nevyužil, jen viděl), znamená použití FB nebo jiného účtu, a to se také každému nechce hlasovat.
Proto jsem hledal anketu, kde bude mít možnost hlasovat určitá komunita, ta bude např. "registered" v Joomle.
"Použít něco jiného" - použil jsem v jednom případě plugin pro hodnocení - ExtraVote, možná Landsmanovi pomůže.

P.S. Čekání nevzdávám a stále kontroluji joomess.de ;)

28. led 2014 19:39 #114166
Odpověď od Michal Landsman
Uživatel
To je sice super, ale klient to chce, jako součást feedbacku. Cizí severy asi nemůžou přijít k úvaze. To spíš něco koupit.

28. led 2014 19:39 #114167
Odpověď od Michal Landsman
Uživatel
A nezkoušel jsi mu psát?

Powered by Fórum