Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

09. čvn 2015 20:08 #122102
Odpověď od ma®vays
Návštěvník

cufe napsal: Vytvořena funkční verze úřední desky pro Joomla 3.x

Vypadá to skvěle. Původně jsem chtěl dělat něco vlastního pomocí youtheme zoo. Ale tohle mě mile překvapilo a podpořím vaše snažení koupí licence. jen musím zvážit, jestli na chystanou zakázku, nebo multi. Akorát mě děsí, že v případě licence na jeden web to budu muset honit přes starostku :(

10. čvn 2015 09:13 #122114
Odpověď od Cufe
Admin
Ahoj ma®ve, naše rozhodnutí, dělat to takto má mj. tato odůvodnění:
1) Jsme v česku a víte, jak to tady chodí...
2) Když chce někdo obci nabízet komplexní řešení, ať si jako webstudio / webkreator zakoupí multilicenci, je pak na něm, kolik webů pro obce udělá, nebo za kolik jim to nabídne, aby se mu investice vrátila. máme spočítáno, že ani za cenu multilicence by žádný programátor toto řešení neudělal (za předpokladu, že není charita). Smlouva je pak sepsána s developerem = webstudiem / webkreatorem.
3) Licence pro 1 web si pro svůj web zakupuje obec. Máme ověřeno, že ani ta nejmenší obec nemá problém zaplatit si časově neomezenou licenci pro web, který jí jede na J2.5 nebo J3. Vztah je pak ve smloumě sepsán s daným úřadem. A vysvětlit úřadu, že jakmile obdrží e-mail s komponentou, že jej mají přeposlat...jsme v 21. století, a pokud je vztah mezi úřadem a tvůrce webu normální, ani toto není problém.
4) Komu se to nelíbí (a že se pár podnikavců ozvalo), nechť si zainvestují svůj čas do vývoje a spočítají si to. Obce jsou s komponentou spokojené.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

10. čvn 2015 11:18 #122121
Odpověď od ma®vays
Návštěvník
Ahoj cufe. Já to respektuji a nechtěl sem, aby to vyznělo, že bych si snad chtěl stěžovat. Jen musím zvážit, jestli ještě někdy budu dělat nějaký obecní web, nebo ne :)

10. čvn 2015 12:20 #122124
Odpověď od Cufe
Admin
Vím, ma®ve, že jsi to tak nemyslel, já to napsal už i sem z toho důvodu, aby nebylo třeba se opakovat do telefonátu těm, co vědí a dělají, že nevědí a zkouší, těch se to týká.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Powered by Fórum