Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Stránky obcí - úřední deska

26. bře 2011 22:55 #73367
Odpověď od Vladimír
Uživatel
Zdravim, asi jeden z mala jsem precetl cele vlakno od zacatku az po konec. Nejdrive skladam velikou poklonu houbakovi, strejcovi a dalsim, kteri se na tomto podileli. Provozuji web pro Mesto Ostrov, ktery bezi na TYPO3, mym planem je prejit na Joomla 1.6 a uredni deska je jedna z tech podstatnych. Jeste jednou obrovska pochvala. U nas je asi cca 1000 vyveseni na UD za rok. Jeste takovy dovetek, prijde mi dost blby, kdyz sem nekdo vleze do vlakna a pak se jen zepta kde je download! Misto toho, aby si to cele precetl. B)

28. bře 2011 08:50 #73407
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
No, na přečtení celé diskuze už bych fakt neměl :-). TYPO3 neznám, ale Joomla bude určitě nejlepší :-).
Chtěl bych vás ale upozornit, že Úřední deska s největší pravděpodobností nebude na Joomla 1.6 fungovat. Ještě jsem se nějak nedostal k tomu, abych si novou verzi Joomly nainstaloval a úřední desku zprovoznil i pod touto verzí.

28. bře 2011 09:18 #73408
Odpověď od Dan
Začátečník
Ahoj, co se týče potíží při instalaci úřední desky, tak bych viděl problém v hostingu. Když jsem desku nasazoval, musel jsem na hostingu přejít ze starého serveru s MySQL ver. 4.x na 5.x. Na starém serveru jsem desku nerozchodil.

Jinak určitě bych doporučil upgrade Joomly na poslední verzi 1.5.22 (ale je tu myslím podmínka u MySQL min. verze 4.3.10).

28. bře 2011 09:21 #73409
Odpověď od Dan
Začátečník
to Houbak: Ahoj, nestálo by za to, umístit instalační balíček na JoomlaPortal do sekce "Ke stažení"? Hledat link v tom dlouhém vláknu bych asi taky nezvládnul ;)

28. bře 2011 12:56 #73422
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Ten problém, co mě charlie.ii jsme už společně vyřešili. Bylo potřeba zakomentovat určitou část kódu, která ale nemá pro vlastní chod komponenty důležitý význam (stará se pouze o znovunaplnění odeslaného formuláře, který nesplnil nějakou podmínky). Pokud by měl někdo podobný problém, tak mi napište PM. Jinak všem doporučuji, aby používali PHP 5.2.x a MySQL 5.x . A samozřejmě Joomlu 1.5.22 .

28. bře 2011 13:34 #73428
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Rád bych se zařadil mezi hrdé provozovatele "úřední desky" na ostrém webu obce Potštejn .

Houbáku díky za ni :)

PS: ještě technický dotaz. Můžu si v přednastaveném adresáři /dokumenty vytvořit vlastní podadresáře, např. Vyhlášky, Zápisy, atd.? Počítám, že tam za pár měsícu budu mít docela nahečmáno, tak aby to bylo trochu přehlednější.

Powered by Fórum