Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Stránky obcí - úřední deska

10. bře 2011 15:51 #72712
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Nastavení pro volbu pořadí kategorií by se muselo doprogramovat...

18. bře 2011 11:31 #72991
Odpověď od vlada
Nováček
Ahoj všem.
Nasazený modul Úřední desky na webu www.kornatice.cz dosáhl v soutěži Zlatý erb (kategorie webů obcí) nejvyššího bodového ohodnocení od všech hodnotitelů krajského kola Plzeňského kraje.
Je to výsledek zejména Houbákovy vynikající práce, ale i všech testerů a účastníků vývoje této komponenty.
Současně je to i potvrzení dostatečnosti zveřejněných údajů i splnění všech zákonných podmínek. Dílo se podařilo B)

21. bře 2011 12:32 #73133
Odpověď od Dan
Začátečník
Je to pochvala hlavně pro Houbáka. Co se týče praktického provozu, tak jsem nezaregistroval žádný problém. Navíc se potvrdilo, že je administrace dostatečně intuitivní - pro obsluhu jsem udělal kraťoučký návod a jednou ukázal v praxi a od té doby bez problémů Úřední desku spravují. Jinak Strejcovi gratuluju.

21. bře 2011 16:17 #73146
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Přátelé, v první řadě bych rád poděkoval Strejcovi za dobrou zprávu! Zpráva o dobrém umístění v této (pro mě sice neznámé soutěži) mě velice potěšila. Dále mě samozřejmě potěšil i Eiland, že nejsou potíže s ovládáním komponenty.
No a protože jsem našel zase nějaký ten volný čas, zapracoval jsem na administračním rozhraní frontendu. Kdo chce, může si na webu stáhnout další betaverzi a otestovat ji :-). Je opět pouze formou patche. Děkuji!

22. bře 2011 15:04 #73176
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Přidám malý postřeh z praxe. Kdyby se s tím ještě někdo setkal.
Při nasazování desky na ostrý web se mi stalo, že nebyl vidět levý okraj tabulky. Dělalo to v šabloně JA Purity II a teď nově i na Yoo Vanilla.
Takže mi Houbák poradil doplnit do CSS souboru úřední desky tuto deklaraci:
margin-left: 1px
dopsáno na třetí řádek pod deklaraci border-collapse: collapse;.
Momentálně vše funguje jak má. :)

Díky houbáku

22. bře 2011 21:02 - 22. bře 2011 21:03 #73200
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Dobrá práca ;) . Zatiaľ patch funguje ok bez náznakov problémov.
P.S. AKo to vyzerá s tým modulom - hlavne robí problémy diakritika pri niektorých mne neznámych udalostiach na webe ??? ( neviem či aj v CZ alebo len v SK )

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje

Powered by Fórum