Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Stránky obcí - úřední deska

02. úno 2011 19:16 #70948
Odpověď od Jirka
Začátečník
houbak napsal:

Ruja napsal:

Potreboval bych poradit jak zobrazovat pomoci toho modulu dokumenty jen z urcite sekce. V tech podminkach se moc nevyznam, ted je tam:

Code:
$query = 'SELECT ud.*, k.title AS kategorie' .' FROM #__urednideska AS ud' .' LEFT JOIN #__urednideska_kategorie AS k ON ud.catid = k.id' .' ORDER BY publish_up DESC' ; $db->setQuery($query, 0, $pocet); $rows = $db->loadObjectList();


Mam sekci s urcitym ID tak bych chtel aby se tam zobrazovalo jen ID 8. v jednom modulu a v druhem zase vsechno krom ID 8. tzn 1-7. Planuju mit 2 moduly aby se v kazdem zobrazovalo neco jineho. Snad jsem to popsal spravne. Jirka


Pokud jste ještě nepřišel na to, jak upravit daný SQL dotaz, tak slibuji, že v nové verzi modulu bude možné zvolit kategorii/kategorie, které se budou v modulu zobrazovat.


Ahoj, již jsem to pořešil, mam 2 moduly a v každeé se zobrazují dokumenty z jiné kategorie. Vložil jsem řádek WHERE ud.catid<=7 a v druhém WHERE ud.catid=8 do souboru helper.php, ale pokud by byla ta možnost nekde v nastavení bylo by to super.
Možná by nebylo od veci aby se v tom modulu nezobrazovali již archivované soubory, Mám sice nastaveno zobrazovat jen 5 souborů, ale vetšinou se jich behem 15 dnů tolik nevloží, aby nebyly jako nově vložené, již archivované soubory. Doufám že jsem to popsal na pochopení správně:-)

02. úno 2011 19:34 #70951
Odpověď od Houbák
Zkušený uživatel
Již mám hotové vkládání nových záznamů a jejich editování. Teď se ještě peru s jejich odstraňováním a s odstraňováním přiložených souborů. Pokud bude zájem, mohu toto poskytnout pro testování.
Zároveň bych chtěl požádat zkušenější uživatele/programátory o nějaký návod či radu, jak udělat to, aby při instalaci komponenty bylo možné tuto komponentu aktualizovat/upgradovat. Díky

04. úno 2011 14:45 #71069
Odpověď od Martin
Začátečník
zdravim - ja bych zajem urcite mel - prosim o zaslani.

Diky

04. úno 2011 15:15 #71070
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Ahoj houbáku,
možná by stačilo pokud by šla úřední deska upgradeovat jen přepsáním jako patch, nemuselo by to být tak pracný jako vymejšlet upgradeování.

Není nutné aby se to umělo aktualizovat, překopírování přes FTP snad zvládne každej. ;)

04. úno 2011 15:34 #71072
Odpověď od Ondra Cimfl
Začátečník
Ale pokud by si to dotáhnul až k takovýhle dokonalosti jako je upgrade přímo z JOOMLY, tak to bude fakt super a navrhneme tě na řád :)

04. úno 2011 15:39 #71074
Odpověď od Martin
Začátečník
muzete me prosim nasmerovat, kde se da uredni deska ziskat?

Powered by Fórum