Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Nespravedlivý S-RANK

14. kvě 2009 10:59 #45735
Nespravedlivý S-RANK od ondrej H.
Začátečník
Zdravím, tento dotaz je tak trochu mimo mísu, s Joomlou nemá nic společného, ale o www stránky jde. Trochu mě zaráží seznam, a jeho S-rank podle kterého řadí výsledky hledání stránek. Objevil jsem jich už víc, ale například tato stránka: nova-tncz.cz/ (Není to nic jiného než halda klíčových slov) by měla být někde vzadu zapomenuta. Ale na většinu dotazů týkajících se Tn a Novy je nejvýše ve výsledcích vyhledávání. Když se podívám na počet zaindexovaných stránek seznamem, zjistím že jsou pouze 2 ( search.seznam.cz/?q=site:nova-tncz.cz ) a S-RANK takovéhoto "kvalitního" WEBU ? Celých 80, to je podle mě výsměch všem, kdo se snaží tvořit kvalitní stránky !!! Dokáže mi tohle někdo smysluplně vysvětlit ??? :) U seznamu, už mě vážne asi nic nepřekvapí B)

14. kvě 2009 20:12 #45756
Odpověď od Linelabcz
Admin
Seznam.cz určitě neřadí stránky ve výsledcích vyhledávání jen podle S-Ranku, možná vůbec.
Budujte kvalitní obsah, optimalizujte webové stránky, vyměňujte tématické zpětné odkazy s jinýmy weby a výsledky se dostaví.

14. kvě 2009 20:52 #45762
Odpověď od David Prchal
Uživatel
Rád bych věděl na čem ranky a pořadí závisí.

Web jede cca 5 měsíců a na seznamu jsem na prvním místě, ale to je myslím daný jen tím, že je web nový, protože google ze začátku mi daal na všech webwch trojku a pak to nížil na dva. Ale ze seznamem jsem spokojený -rád bych věděl čím to je :

search.seznam.cz/?q=%C5%A1ic%C3%AD+d%C3%ADlna&mod=f

search.seznam.cz/?q=opravy+od%C4%9Bv%C5%...T5rJqbtswRiHVpz5duZj

odkazy na šicí dílnu a opravy oděvů

třeba na google si mi to vyhnat na horu nedaří ...

Ale zaplať pánbůh lidí chodí...

15. kvě 2009 13:04 #45790
Odpověď od ondrej H.
Začátečník
Tak to je jasné, tak to přesně dělám... Snažím se vybudovat kvalitní stránky... Ale ten příklad co jsem uvedl s tou Novou... To je přece výsměch...

15. kvě 2009 13:14 #45791
Odpověď od Karri
Návštěvník
Je to jak píše VirtueArt...
V zásadě platí, že způsob, jakým velké vyhledavače řadí odkazy je neveřejný, zejména pak proto, žy by různí filutové ihned vymysleli způsob, jakým si pomoci k lepšímu umístění - pokud vás to skutečně zajímá, doporučuji si prostudovat literaturu o SEO a o Googlu.
V každém případě bych ovšem doporučil to, co již bylo uvedeno - "Budujte kvalitní obsah, optimalizujte webové stránky, vyměňujte tématické zpětné odkazy s jinýmy weby a výsledky se dostaví."

19. kvě 2009 20:41 #45842
Odpověď od ondrej H.
Začátečník
To jsem bohužel udělal, že jsem četl vše co se dalo o SEO a Googlu atd. atd. A tím jsem právě pak ztratil iluze o profesionalitě seznamu, když jsem viděl výše uvedené stránky... Řekněte mi jednu jedinou věc, kterou ten dotyčný tvůrce udělal dobře v rámci kvalitní SEO optimalizace ? Prostě nic, absolutní úlet, který mi nikdo nevymluví, a kterou prostě seznam nezvládl... :evil:

Příspěvek editován: hanys.ondrej, v: 19/05/2009 20:42

Powered by Fórum