Nový joomlaportal má nepřijatelnou a lajdáckou struktutu fóra.

Odpověď od coleoptera
21. lis 2018 12:24 #137929

Linelabcz napsal: Ale můžete. Může se jmenovat například "Návrhy na změnu kategorií fóra a článků"

Jo takhle, vlákno návrhů změn.
AO

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Odpověď od Cufe
21. lis 2018 12:53 #137938
No máme po polední, já koukám tady na JP (joomlaportál.cz) a nevidím tady o d Aleše článek, co se stalo? Aleši (Aleš OBST), mám počkat do večera?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

Odpověď od Petra - STAWEBNICE.com
21. lis 2018 13:19 #137942
Vy mě bavíte - odpověděla jsem vám na messengeru Facebooku Joomlaportalu v řádu minut, pomohla vyřešit akutní problém s loginem, a jak psal Sváťa, není to moje povinnost. Nemyslím, že byste byl hloupý, protože si nepamatujete svůj login, to se může stát každému.

Jediné, čím jsem se mohla maximálně dotknout vašeho ega je, že jsem vám nedala telefonní číslo na Františka. A za to jsme si oba vysloužili neoprávněnou kritiku, že se s námi nedá spolupracovat.

Tady není žádná telefonní linka pro čtenáře Joomlaportalu. Nejste můj zákazník, a jestli dovolíte, zcela svobodně si vyberu, komu budu brát telefon. Celé mi to přijde jako ztráta času. Když se vám tu nelíbí, napište slušně námět a ne příspěvek s takovým titulkem a ještě překlepem. Howgh...

Odpověď od coleoptera
21. lis 2018 13:48 - 21. lis 2018 13:52 #137943

Petra - STAWEBNICE.com napsal: Vy mě bavíte - odpověděla jsem vám na messengeru Facebooku Joomlaportalu v řádu minut, pomohla vyřešit akutní problém s loginem, a jak psal Sváťa, není to moje povinnost. Nemyslím, že byste byl hloupý, protože si nepamatujete svůj login, to se může stát každému.

Jediné, čím jsem se mohla maximálně dotknout vašeho ega je, že jsem vám nedala telefonní číslo na Františka. A za to jsme si oba vysloužili neoprávněnou kritiku, že se s námi nedá spolupracovat.

Tady není žádná telefonní linka pro čtenáře Joomlaportalu. Nejste můj zákazník, a jestli dovolíte, zcela svobodně si vyberu, komu budu brát telefon. Celé mi to přijde jako ztráta času. Když se vám tu nelíbí, napište slušně námět a ne příspěvek s takovým titulkem a ještě překlepem. Howgh...

Nikde jsem nenapsal, že se s vámi nedá spolupracovat - proč přeháníte?
Já se slušně zeptal, jestli mi věnujete 10 minut a když jste neodpověděla, už jsem vám dal pokoj. O telefonu na Františka nepadlo ani slovo, zase přeháníte.
S mým egem je všecho OK, ale znervozňuje mě, že mě vlastně odháníte přeháněním a nepřesným popisem naší komunikace. Zkusme být korektní, přesní a profesionální.
Já jsem se totiž chtěl přidat k win-win projektu mladé dynamicky se rozvíjející firmy, která nově restartuje joomla komunitní web, ...
Mějte se fajn
Aleš

Odpověď od Bart
21. lis 2018 14:53 - 21. lis 2018 15:09 #137949
Pokud chcete skutečně něčeho dosáhnout a myslím to zcela vážně, sepište to v novém tématu, jasně stručně v bodech, bez osobníh citů (nebo sem : www.joomlaportal.cz/forum/7-navrhy-a-pri...aportal-cz?start=165 )
A dále se zapojte. Budeme jen rádi (pokud to myslíte vážně a bez nějakých špatných úmyslů).

Všechno další jsou jen a jen výmluvy.

Nikdo, pokud jsem dobře četl, nenapsal, že nemáte pravdu ohledně JP. Je to Váš názor a za tím si stojíte. Proč ne. Ale nějaká realizace a popis by byl fajn.

Tím napomůžete (alespoň nějakým) změnám (k lepšímu).

Tohle je už trochu přehnané. Opravdu.

Odpověď od klucon
21. lis 2018 15:37 #137953
zdravíčko,

někde v této diskuzi jsem četl, že by se to mohlo rozdělit začátečník (1) - mírně pokročilý (2) - pokročilý (3) (bo tak nějak to bylo psané), ale dejme si otázku, kde je hranice mezi jedničkou a dvojkou? nebo dvoujkou a trojkou?

Podle čeho by jste to chtěli dělit? Podle toho jak to zrovna cítíte? to je asi blbost

Klucon
Poděkovali: Cufe

Odpověď od Rudolf Baláš
21. lis 2018 17:52 #137957
Až něco bude, můžeme rozdělovat a upravovat.

Zatím nic není.

Je to jako když se chlapi rozhodnou že začnou lyžovat tak strašně řeší jakou výbavu nejlépe koupit, jakou značku, lyžáky, lyže a než se rozhodnou je zima pryč :)

Podívejte se na Petru.
Nekecá a dělá články a videa a teprve až následně doupravuje a piluje...

Klasický boj mezi německým a americkým modelem přístupu k řešení problému :D

Odpověď od coleoptera
21. lis 2018 19:06 #137960

klucon napsal: zdravíčko,

někde v této diskuzi jsem četl, že by se to mohlo rozdělit začátečník (1) - mírně pokročilý (2) - pokročilý (3) (bo tak nějak to bylo psané), ale dejme si otázku, kde je hranice mezi jedničkou a dvojkou? nebo dvoujkou a trojkou?

Podle čeho by jste to chtěli dělit? Podle toho jak to zrovna cítíte? to je asi blbost

Klucon

Já jsem to už popisoval.
Začátečník potřebuje například vědět, proč nemůže vkládat rovnou fotky z mobilu nebo digitálního foťáku a jak si s tím tedy poradit.
Tohle pokročilý má dávno zmáknuté a přijde mu to normální.
Tak tady někde je pro mě ta dělící rovina.
Aleš - ahoj.

Odpověď od coleoptera
21. lis 2018 19:15 #137962

Cufe napsal: No máme po polední, já koukám tady na JP (joomlaportál.cz) a nevidím tady o d Aleše článek, co se stalo? Aleši (Aleš OBST), mám počkat do večera?

Jsem z5.
Článek včetně videa čeká na schválení.
Ahoj.
Poděkovali: Cony, Linelabcz, Bart

Odpověď od Cufe
21. lis 2018 20:00 #137967
Gratuluji a vítej mezi přispěvovatele, doufám, že to tímto článkem nekončí ;-)

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Poděkovali: coleoptera

Odpověď od Cony
21. lis 2018 21:57 #137974
Klobouk dolů, dík za pěkný článek i s videem. Trochu jsem se bál že se ho nedočkáme, ale vytřel jste nám zrak :)
Poděkovali: coleoptera, Bart

Odpověď od Linelabcz
22. lis 2018 10:23 #137980
Ahoj Aleši, vidím že pracuješ na zajímavém webu. Nezapomeň si pak, pokud budeš chtít, přidat odkaz nebo informace do svého profilu. www.joomlaportal.cz/uzivatele/autor/2829-coleoptera

Linelab.cz Tvorba a správa webových stránek Joomla! LINELABOX Vytvořte si Joomla! šablony zdarma

Odpověď od coleoptera
22. lis 2018 11:44 #137982

Linelabcz napsal: Ahoj Aleši, vidím že pracuješ na zajímavém webu. Nezapomeň si pak, pokud budeš chtít, přidat odkaz nebo informace do svého profilu. www.joomlaportal.cz/uzivatele/autor/2829-coleoptera

To je z nostalgie za ztraceným mládím :)