Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

03. lis 2018 10:55 - 03. lis 2018 11:03 #137450
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
ale asi není funkční tlačítko "více".
Další příspěvky se nechtějí načíst.

Také u nejnovějších příspěvků se nedají načíst další, chybí stránkování.

04. lis 2018 10:35 #137466
Odpověď od radek
Zkušený uživatel

Linelabcz napsal:

Miroslav napsal: Byla tam položka menu, která se jmenovala "moje příspěvky" a zobrazily se ty které jsem založil nebo do nich přispěl.


Tak zkuste, je tam nové tlačítko v modulu moje příspěvky. Doporučím aktualizaci obsahu cache prohlížeče. Ctrl + f5 pro win.



Mne to teda nefunguje. Je tam sice tlacitko VICE, ale to je nefunkcni nebo to v sobe obsahuje pouze prispevky napriklad za poslednich 14 dnu nebo od nejakyho data. Nacte mne to jen 3.

No a pak nejsou rozliseny prispevky, ktery jsem zalozil a do kterych jsem prispival.

04. lis 2018 10:58 #137467
Odpověď od Linelabcz
Admin
V sekci nejnovější příspěvky a moje příspěvky je nastaveno zobrazit příspěvky za poslední měsíc. Další volba je, za jeden rok.

04. lis 2018 11:55 #137473
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Linelabcz napsal: V sekci nejnovější příspěvky a moje příspěvky je nastaveno zobrazit příspěvky za poslední měsíc. Další volba je, za jeden rok.


Za mě určitě rok, nebo klidně víc. určitě se vracím k příspěvkům starším než 1 měsíc.

Ještě jako námět - nebylo by dobré dát volbu nezodpovězené příspěvky, tedy jestli to jde.

04. lis 2018 12:39 #137477
Odpověď od Linelabcz
Admin
Klidně přidám tlačítko pro nezodpovězené příspěvky, dobrý nápad! Díky. U nejnovějších příspvěků musím vyřešit stránkování. Díky za trpělivost.

04. lis 2018 12:45 #137479
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Linelabcz napsal: Klidně přidám tlačítko pro nezodpovězené příspěvky, dobrý nápad! Díky. U nejnovějších příspvěků musím vyřešit stránkování. Díky za trpělivost.


Jen pro jistotu - týká se to i "všechny moje příspěvky"?

Powered by Fórum