Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

02. lis 2018 15:44 #137431
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Jo, Cony to asi pochopil spravne. Mam na mysli prispevky, ktery jsem sam zalozil (mam pocit, ze se tam zobrazovaly i ty, ktery jsem treba nezalozil, ale neco v nich napsal). Ted jsou videt jen 3 posledni. Zrovna jsem chtel totiz napsat, ze Joomspirit nekonci, kdyz jsem tady pred par dny psal, ze konci. No a mam pocit, ze to byl muj prispevek, ze jsem do ciziho nepsal, ale nemuzu to prave najit, kdyz vlastni vidim jen 3 posledni a to ne ty, ktery jsem zalozil, ale ty, do kterych jsem neco napsal..

02. lis 2018 19:07 #137432
Odpověď od Linelabcz
Admin

Cony napsal: Jestli chápu dobře Radka, tak nejde o menu nebo modul, ale o profil.


Radek podle mě myslel menu fóra, ale jak jsem psal, doplníme to. Pokud chcete můžou se do profilu K2 doplnit i údaje o počtu příspěvků uživatele, hodnocení atd...

02. lis 2018 19:24 #137433
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Nevim presne, ktera polozka menu obsahovala to, o cem mluvim. Zkusim to ted napsat prehlednejc. Mam uz cas.

Stara verze fora obsahovala mimo jine i tohle (mluvim jen o tom, co me ted chybi v novym):

- polozku menu, kde jsem si mohl zobrazit mnou zalozene prispevky (temata)

- pokud se dobre pamatuju, tak tam byla i polozka menu, kde bylo mozny zobrazit konkretni prispevek, ktery jsem psal do mnou nezalozeneho prispevku

Nevim, jestli to menu patrilo pod forum, ale asi jo, protoze pokud se dobre pamatuju, tak se tam dalo myslim doklikat az z fora nebo pres profil? Uz si to nevybavim.

Vsiml jsem si, ze to ted chybi a byla to pro me dulezita vec z nekolika duvodu:

- resil jsem zde napriklad nejaky problem, ktery se ted muze znovu objevit. Sel jsem na forum a klikl na moje prispevky a mel jsem to hned najity. Ve vyhledavani je to docela potiz najit

- nebo problem, jak jsem psal dnes... Chci zmenit informaci, kterou jsem tady dal. Takze jsem hledal to tema, kde jsem to psal a nemohl jsem to najit. Tak jsem sel hledat to "stary menu" a nenasel. Ukazuje to jen 3 temata. Navic to ukazuje vsechna, nejen ta, ktery jsem zalozil, ale i ta, kde jsem napsal treba jen vetu. No a ja jsem tady nedavno psal, ze Joomspirit zavrel a on nezavrel (prevxal ho nekdo jinej). Takze jsem to chtel zmenit.

Je mne docela jedno, kde to pujde najit, ale byl bych rad, kdyby to slo najit tak jednoduse, jak ve starym foru, pres nejaky menu.

02. lis 2018 20:12 - 02. lis 2018 20:15 #137434
Odpověď od Ernst
Joomla Expert

Stara verze fora obsahovala mimo jine i tohle (mluvim jen o tom, co me ted chybi v novym):

- polozku menu, kde jsem si mohl zobrazit mnou zalozene prispevky (temata)

- pokud se dobre pamatuju, tak tam byla i polozka menu, kde bylo mozny zobrazit konkretni prispevek, ktery jsem psal do mnou nezalozeneho prispevku

Byla tam položka menu, která se jmenovala "moje příspěvky" a zobrazily se ty které jsem založil nebo do nich přispěl.

něco jako teď "nejnovější příspěvky". Teď je u nich příznak (vlaječka), že jsou tam moje příspěvky, ale jen moje příspěvky nejde zatím vyfiltrovat

bylo to url joomlaportal.cz/forum/mylatest

PS za zobrazení počtu příspěvků a případně obdržených poděkování se spíše přimlouvám, bylo to takové "motivační"

02. lis 2018 21:00 #137436
Odpověď od Linelabcz
Admin

Miroslav napsal: Byla tam položka menu, která se jmenovala "moje příspěvky" a zobrazily se ty které jsem založil nebo do nich přispěl.


Tak zkuste, je tam nové tlačítko v modulu moje příspěvky. Doporučím aktualizaci obsahu cache prohlížeče. Ctrl + f5 pro win.

03. lis 2018 09:31 #137448
Odpověď od Ernst
Joomla Expert
super, to je to co scházelo

Powered by Fórum