Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

30. lis 2018 13:04 #138213
Odpověď od Cony
Moderátor
Otázkou také je, zda staré články neoddělit někam do archivu. Např. v Tipech jsou články 2018, pak nic, a pak až 2011 a starší. Většina z nich už stejně nebude příliš aktuální ("Jaký dopad bude mit Joomla! 1.6 na vaše stránky?" apod :))

30. lis 2018 15:05 #138215
Odpověď od Cufe
Admin
Posílám zde návrh toho, co by mi vyhovovalo:

ÚVOD: Doplnění infa k článkům = datum a autor (v modrém poli jsem to měl ještě přetočené, ale datum bych dal jako první)
Další články opět pod titulek datum + autor. Jednotlivé řádky opticky oddělit border, zvolil jsem šedý tečkovaný, je mi to jedno, ale oddělit.


Stránka s články v kategorii (např. Novinky): Vložil jsem datum, autora a počet zhlédnutí do obrázku ke spodnímu okraji, polotransparentní bílé pozadí (0.9). Oddělení řádku opět spodní border. Obrázek je menší/uřší jak šířka položky.


Prvek Mohlo by vás zajímat: Celé bych dal do šedého pole, ne jen jednotlivé položky, ať je to opticky oddělené od ostatních článků, které jsou řazeny dle data (prvek je z random item), opět jsem oddělil borderem.

Komentáře u článků: Raději bych bral, pokud by komentáře byly součástí fóra, v mobilu to je třeba absolutně nepřehledné, pokud je více komentářů a začne stránkování....je to samé rolování. Přimlouvám se vrátit komentáře zpět do fora jako automatickou diskuzi k článku.

Modul vpravém sloupci (view PC) Nejnovější příspěvky ve fóru: Nejprve bych přivítal datum s časem, poté autora příspěvku, "Od:" je zbytečné. Možná Titulek vlákna jako první, až poté (datum s časem + autor), avatar možná vpravo. Zde jedu spíš po surových datem = titulek příspěvku, kdy vloženo, kým, avatar jako doplněk pro optické doplnění (mozkem automatizované podprahové spojení příspěvku s autorem).

Jedná se jen o můj subjektivní názor, slíbil jsem Frantovi, že pošlu echo, zajímá mě ale samozřejmě i názor ostatních.

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Přílohy:

30. lis 2018 15:13 #138216
Odpověď od Cufe
Admin
Doplním obrázky, protože předchozí příspěvek to seřízl, snad bude toto již 1 ku 1

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!
Přílohy:

09. pro 2018 16:40 #138346
Odpověď od Bong
Moderátor
Chtělo by to občas aktualizovat zdejší Joomlu na poslední verzi. Přece jenom by to měla být tak trochu vzorová záležitost, když si sem chodí lidé pro rady.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

09. pro 2018 16:54 #138347
Odpověď od Linelabcz
Admin
Díky za upozornění. Na webu běží poslední verze J! před The Privacy Tool Suite, což je novinka, kterou testujeme mimo portál, protože v registračním formuláři je vlastní účinné řešení. JP aktualizujeme pravidelně včetně všech rozšíření. Aktuální je uplně vše mimo češtiny pro Kunena forum.

13. pro 2018 18:09 - 13. pro 2018 18:10 #138414
Odpověď od Linelabcz
Admin

Cufe napsal: Posílám zde návrh toho, co by mi vyhovovalo:

Ahoj, tvůj navrh se mi líbi, zatím jsem upravil homepage, zbytek v průběhu času, brzy přibudou také nové funkce editoru. Díky!

Powered by Fórum