Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Spustili jsme novou podobu webu Joomlaportal.cz.

28. lis 2018 13:09 #138144
Odpověď od Linelabcz
Admin
Jak by řekl Sváťa, "Pozor na recyklaci článků". Už se mi to také stalo.

28. lis 2018 14:18 #138145
Odpověď od Bart
Moderátor

Ernst napsal:

Bart napsal: Jako další námět by bylo super napsat i něco o těchto rozšířeních:
JCE
Kunena
Phoca Cart
Phoca Gallery
VirtueMart
Akeeba Backup

Sám uvažuji nad článkem o instalaci Joomla! ...nejprve na localhost pomocí WampServer, krok po kroku, video i obrázky. Pak přenesení obsahu.. na webhosting.
Dále i instalaci na webhosting...
Jen ten čas najít.


akeeba

Vím o něm. Myslím si, že tyto rozšíření by si zasloužily rozebrat do posledního detailu a na seriály. Pro úplné začátečníky, včetně mě.

Rád bych především K2.

30. lis 2018 01:34 #138200
Odpověď od Cony
Moderátor
V článku Návod jak psát články je špatný odkaz na Pixabay...

30. lis 2018 12:06 - 30. lis 2018 12:07 #138210
Odpověď od Cufe
Admin

Linelabcz napsal: Jak by řekl Sváťa, "Pozor na recyklaci článků". Už se mi to také stalo.

Námět: Mohl by se někde udělat výstup/stránka se seznamem článků? Ne Blog, ale v tabulce kvůli přehlednosti, ...aby nedocházelo k duplikování tématické náplně článků?

Joomla úřední deska | IVT služby - IT služby, webové stránky v Joomla!, online marketing | Joomla je best! Zveřejni svůj problém, pokud ho vyřešíš sám, jsi best!

30. lis 2018 12:12 #138211
Odpověď od Bart
Moderátor

Cufe napsal:

Linelabcz napsal: Jak by řekl Sváťa, "Pozor na recyklaci článků". Už se mi to také stalo.

Námět: Mohl by se někde udělat výstup/stránka se seznamem článků? Ne Blog, ale v tabulce kvůli přehlednosti, ...aby nedocházelo k duplikování tématické náplně článků?

To je super nápad! Prosím o toto taky. A jako možnost navíc bych bral i zobrazení i ve vlastním účtu - pro sebe.

Powered by Fórum