Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba administračního rozhraní

16. říj 2012 11:58 #98825
Chyba administračního rozhraní od Jindra
Uživatel
Ahoj,
mám problém s administrací mého Joomla webu, Z ničeho nic se mi po přihlašení do administrace zobrazí pouze horní logo, tlačítka náhled webu a odhlásit a spodní copyright. Přepsal jsem všechny složky a soubory ale nic se nezlepšilo. Jediné co jsem neměnil byly soubory v kořenovém adresáři. Může to být nějakým z nich případně nějakým konkrétním řádkem?

16. říj 2012 12:57 #98831
Odpověď od Cony
Moderátor
Občas se mi něco podobného dělo, pomohlo vždy odhlášení / reset prohlížeče / promazání cache (ctrl+F5) - něco z toho, už si přesně nepamatuji, a druhé přihlášení již bylo korektní. Nenašel jsem v tom pravidlo, pokud si vzpomínám stávalo se to v kombinaci s vypršením session...

Pokud by to bylo pravidlem, možná se Vám podařilo nějak si "upravit" práva administrátorského účtu. Nemáte tam ještě jiného administrátora? Zkuste se přihlásit na něj...

16. říj 2012 14:00 #98832
Odpověď od Jindra
Uživatel
Tak jsem smazala snad vše co šlo, zkusil jsem různý prohlížeče ale nic. Uživatele mam jen jednoho a s právama jsem nehýbal. Jediný co se v poslední době měnilo, že mi poskytovatel hostingu měnil htaccess nebo configuration kvůli rewritu ale potom mi to myslim že ještě fungovalo

16. říj 2012 14:13 #98834
Odpověď od Cony
Moderátor
No nevím co by musel změnit, aby se to chovalo takto, ale za kontrolu by to určitě stálo, pokud je to opravdu to jediné co se měnilo. Nezměnila se třeba verze PHP? Zkuste zapnout výpisy chyb, třeba Vám to něco ukáže...

16. říj 2012 17:19 #98840
Odpověď od Jindra
Uživatel
Tak přeinstalací Joomly jsem zjistil že je problém v databázi někde... když jsem ta nahrál zálohu tak to zase přestalo fungovat

19. říj 2012 12:40 #98931
Odpověď od Jindra
Uživatel
tak už to zase nefunguje, vážně nevim co stim je...

Powered by Fórum