Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Fatal error: Class 'JLog' not found in /data/web/v

05. led 2015 11:54 #119517
Dobrý den,
nevíte v čem může být problém, když po zadání webové adresy se mi zobrazí:
Fatal error: Class 'JLog' not found in /data/web/virtuals/clients/client1/web1304/web/libraries/joomla/error/error.php on line 352

Jedná se o Joomlu 2.5....

Došlo k tomu tak, že jsem si nechal obnovit na webhostingu zálohu a i když tvrdí, že obnova proběhla v pořádku, tak to nefunguje. Obnovu z jejich zálohu jsem si nechal udělat protože jsem smazal nějaká data
Děkuji moc za pomoc
Martin

05. led 2015 12:34 #119518
Odpověď od Bong
Moderátor
Stáhněte si Joomla_2.5.x_to_2.5.28-Stable-Patch_Package.zip a tento v administraci Joomly nainstalujte jako kterékoli jiné rozšíření. Vaše Joomla bude aktualizovaná, opravená, bez chybějících nebo poškozených souborů.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin

05. led 2015 13:07 #119519
Odpověď od Martin
Uživatel
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Do administrace se nedostanu, hlasí to stejnou chybu .(www..../administrator).

A verzi 2.5.28 jsem měl aktualizovanou (jenom jak nemůžu do administrace, tak jsem přesně nevěděl jaké to je číslo, proto jsem uvedl ty tři tečky za 2.5.
Děkuji za pomoc
Martin

05. led 2015 23:12 #119522
Odpověď od Bong
Moderátor
Stáhněte si výše odkazovaný soubor a kickstart od Akeeba Backup.
Celý ZIP nahrajte pomocí FTP do rootu vašeho webu a stejně tak soubor kickstart.php. V prohlížeči spusťte soubor kickstart.php a rozbalte ZIP. Následně opět přes FTP ZIP a kickstart.php smažte. To je celé, výsledek bude totožný s výše uvedeným.

www.bongovo.cz/joomla/13-rozbaleni-zipu-na-webovem-serveru

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.
Poděkovali: Martin

06. led 2015 21:01 #119530
Odpověď od Martin
Uživatel
Děkuji, děkuji. Již to celé funguje. Návod zabral.

Powered by Fórum