Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Uživatelské rozhraní neodpovídá

08. dub 2012 18:49 #92213
Uživatelské rozhraní neodpovídá od Miroslav Matejka
Uživatel
Dobrý den při updatu z joomla 2.5.2 na 2.5.3 jsem postupně musel upravovat přes FTP práva pro zápis, aby update mohl proběhnout. Jenže před dokončením jsem prohlížeč zavřel s tím, že to dodělám později, A pak už se mi nepodařilo do správcovského rozhraní přihlásit. Stránky normálně fungují, funguje i přihlášení do identit na stránkách, ale nemohu vstoupit do správcovského rozhraní. Jak to mám napravit??

08. dub 2012 19:17 - 08. dub 2012 19:18 #92214
Odpověď od Bong
Moderátor
Co vám nefunguje? Nelze se přihlásit do administrace Joomla?
Update jste provedl kompletně? Nebo jste jej při "postupném" updatu přerušil? Update jste realizoval jak? Přes automatickou aktualizaci v Joomla?
Hesting? Jeho parametry? Odkaz na stránky?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. dub 2012 19:46 #92217
Odpověď od Miroslav Matejka
Uživatel
ano. nelze se přihlásit do administrace joomla. Hosting je banan.cz || prováděl jsem update přes utilitu update manager, pokaždé jsem ale dostal hlášení o nějakém souboru, který nemá povolený zápis, tak jsem ho povolil a zkoušel to znovu. Pak už mne to ale přestalo bavit, tak jsem to chtěl odložit na později, ale to byla kritická chyba, protože update se zřejmě zastavil někde v polovině. stránky jsou prahanm.kapucini.cz

08. dub 2012 22:00 #92221
Odpověď od Bong
Moderátor
Update Manager je určen pro Joomla 1.5. V Joomla 2.5 používejte vestavěného správce aktualizací.
Musíte svoji Joomlu správně aktualizovat, viz. www.bongovo.cz/9-joomla/6-jak-aktualizovat-joomlu-2-5-x
Na vašem hostingu máte problém s vlastnictvím složek a souborů. Následné laborování s CHMOD není řešení. Musíte vyřešit vlastnictví.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. dub 2012 22:03 - 08. dub 2012 22:06 #92222
Odpověď od Bart
Moderátor
Vymažte CACHE prohlížeče, mohlo by to pomoci (už jsem něco podobného řešil).

08. dub 2012 23:19 #92228
Odpověď od Miroslav Matejka
Uživatel
Omlouvám se, nejedná se o "update manger", ale o "Admintools". Používám je proto, že vestavěný správce aktualizací jen napíše, že aktualizace není možná, ale už neprozradí, v čem je problém. Zatímco Admintolls přímo nabídne řešení.
Zkusil jsem vymazat cache, ale nepomohlo to, Mimochodem právě tím to začalo, že ani v rámci administrace Joomla nebylo možné vymazat cache. Zkusím teď náhradu souborů přes FTP. Snad to pomůže, i když je to pracné.

Powered by Fórum