Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Webhosting pro joomlu

09. zář 2013 23:35 #110885
Webhosting pro joomlu od KArl
Uživatel
Ahoj, hledám vhodný webhostin pro joomlu. Našel jsem tento levný webhosting , je totno webhosting pro joomlu vhodný? Máte s ním někdo zkušenosti? Díky

10. zář 2013 10:00 #110897
Odpověď od HonzaG
Moderátor
No nevím jak teď, ale majitel savany je známý svými negativními názory na Joomlu a joomlisty. Poohlédl bych se spíš po hostingu, který nabízí přímo podporu Joomly. Třeba náš portál běží na smarthostu.

HonzaG

::: Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci... :::

10. zář 2013 10:40 #110899
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Savanu rozhodne ne. Je to presne, jak pise vys Honzag. Majitel Savany nesnasi jakykoli free CMS, mimo jine proto, ze jeho hosting v levnejsich verzich na ne nestaci. Navic plati omezeni inodu, ktere zacne hodne omezovat, jestli nainstalujes par instalaci joomly. Rozhodne se poohlidni kdekoli jinde. Mezi levne a kvalitni patri treba Wedos. Velice dobry je i Hostingsolutions.cz.

10. zář 2013 16:06 #110907
Odpověď od KArl
Uživatel
Tak jsem to přece dal na savana.cz a běží mi tam ten web naprosto luxusně...Použil jsem ten sdílený od 1Kč a paráda. Přitom tam mám spousty spuštěných modulů a vše běží ok a svižně. Takže za mě jenom doporučuju

10. zář 2013 16:18 - 10. zář 2013 16:19 #110910
Odpověď od radek
Zkušený uživatel
Clovece vypadas skoro jako agent Savany. Registrace vcera, link na Savanu a pak spokojeny komentar o novym hostingu. Jen si dej pozor na pocet inodu. Na tom novem tarifu, co je prvni rok za tvoji cenu - pak za vyssi, je limit 100000 inodu. Nezapomen, ze adresar bere 2 inody. Pak si taky nezapomen zkontrolovat dalsi omezeni. Napriklad velikost emailu 100MB, to je na dnesni dobu vysmech.. Celkova velikost pro emaily je 5GB, ale velikost schranky je 100MB. A ted se dole divam na poplatky. Tak ty jsou taky eno nuno. Obzvlast ten, za zadost o zmenu majitele domeny 200kc nebo o presun webu 1000kc bez dph. Tohle delaji vetsinou hostingy zdarma.

10. zář 2013 17:02 #110913
Odpověď od KArl
Uživatel
Nebuďme paranoidní, agent jsem, ale ne savany....Po nahrání webu k savaně mi to ukazuje 8% zabraných inodů, takže tam problém nevidím, Přesun webu nemá skoro žádný poskytovatel zdarma. Nějací ano, ale to jsou vyjímky. Mě spíš šlo o to, aby byl web svižný a to je.

Powered by Fórum