Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

login form

18. čvc 2013 13:36 #109382
login form od Lubos Cerny
Uživatel
Dobré odpoledne,
nechtěl bych dávat formulář na přihlášení (pro editora článků) volně dostupný na stránky, ale skrýt ho pod nějakou adresu, třeba jako je super-administrace, tak pro ně např. joomla.cz/editor.

Nenapadá mě jak na to, zatím jsem objevil možnost ten modul s formem dát jen k nějaké položce menu.

Děkuji za radu.

18. čvc 2013 14:12 #109384
Odpověď od Cony
Moderátor
A to je přesně ten správný postup. Jediné co potřebujete pro "skrytí" je, že tu položku menu dáte do menu, které není na stránkách zobrazeno (nemá modul).

18. čvc 2013 14:24 #109385
Odpověď od Lubos Cerny
Uživatel
tak ta první věta mě udělala šťastným .. druhou část jdu zkoušet :)
Děkuji

17. dub 2014 15:13 #115631
Odpověď od Pavel Horáček
Uživatel
Dobrý den,
chci ještě reagovat na to co napsal lubosc ohledně skrytí loginu pod nějakou adresu třeba joomla.cz/login. Odpověď tady byla, že se má modul login vložit do menu, které se pak vloží do menu, kteeré je skryté...ale když je skryté, tak mě to skryje i vše ostatní a url adresa je nefunkční. Jak mám tedy postupovat? Nechci aby položka login někde na stránkách byla, ale aby se po zadaní adres www.mujweb.cz/login objevil přihlašovací formulář. Jde to?
Předem moc děkuji za odpověď.

17. dub 2014 16:55 - 17. dub 2014 16:57 #115634
Odpověď od fire150
Pokročilý uživatel
Postup Vám popísal Cony - v správcovy menu si vytvorte napr. adminmenu ktorému nezobrazíte (nevytvoríte ) modul.V tom menu budete mať len položku "login". Položiek menu zverejnených inde sa to nedotkne. Adresu na prihlasovací formulár potom poskytnite komu chcete. Ale štandartnú joomla adresu na prihlásenie pozná väčšinu bežných užívateľov a formulár si zobrazí kedy chce.

Myslenie je najťažšou prácou aká existuje a práca ma fascinuje!
Celé hodiny sa vydržím pozerať, ako niekto pracuje
Poděkovali: Pavel Horáček

17. dub 2014 17:41 #115635
Odpověď od Pavel Horáček
Uživatel
Moc děkuji, špatně jsem to pochopil s tím menu. Jinak název cesty k login jsem zvolil jiný, tak by to mělo snad být OK. Mně šlo hlavně o to, aby to na těch stránkách nikde nebylo vidět a to účel splnilo.
Ještě jednou dík.

Powered by Fórum