Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (Včera)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Chyba v databázi

20. dub 2014 09:02 #115655
Chyba v databázi od jiřík
Začátečník
zdravím vás, mám joomlu verze 3.0.1 a po najetí do pluginů a kliknutí na jakýkoliv plugin se mi místo úpravy pluginu zobrazí: 500 SQL=SELECT ct.type_id FROM `vw7g4_content_types` AS `ct` WHERE `ct`.`type_alias` = 'com_plugins.plugin'

jak to mohu opravit?

děkuji.

20. dub 2014 11:55 #115658
Odpověď od Bong
Moderátor
Začněte znova. Nainstalujte Joomlu správně a v poslední verzi 3.2.3.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

20. dub 2014 13:25 #115661
Odpověď od jiřík
Začátečník
to si nemůžu dovolit, mám to celé nastavené a kotel článků.

20. dub 2014 14:00 - 20. dub 2014 14:01 #115662
Odpověď od Bong
Moderátor
Aktualizujte Joomlu na poslední verzi a stejně tak i všechna rozšíření. Potom zkontrolujte a případně opravte databázi. Všechnio toto máte na kliknutí tlačítka přímo v administraci...

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

21. dub 2014 09:00 #115677
Odpověď od jiřík
Začátečník
aktualizoval jsem a celé mi to spadlo. naštěstí jsem si to před aktualizací celé zálohoval. takové aktualizace jsou fakt na prd. to nejde něco do databáze dopsat a hotovo? to bude jen nějaká chybějící tabulka nebo něco ne?

21. dub 2014 09:12 #115679
Odpověď od Bong
Moderátor
Jak jste aktualizoval? Ten postup a aktualizační soubor je podstatný. Jestliže máte Joomlu správně nainstalovanou, server splňuje technické požadavky na její běh a provádíte aktualizace správným způsobem, pak všechno funguje jak má. Zálohování před změnami by měl být standard.

Tedy:

Co máte za hosting?
Odkaz na stránky?
Jak jste aktualizoval?
Jak obnovujete ze zálohy?
Používáte v Joomle nějaké vlastní hacky?

Ve Správce rozšíření: Kontrola databáze jste vše zkontroloval a opravil? Databázi v phpMyAdmin jste také opravil?

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

Powered by Fórum