Přihlásit se

Joomla 5.1.0 a Joomla 4.4.4 (17 dub 2024)

Dnes byla uvolněna nová verze Joomla 5.1.0, společně s Joomla 4.4.4. Tato verze přináší spoustu nových funkcí, vylepšení v oblasti bezpečnosti a kódu a díky těmto vylepšením i vyšší rychlost.

Práva článku, úvodní strany

07. bře 2013 10:37 #104967
Práva článku, úvodní strany od MIchal
Uživatel
Mám takový dotaz.
Mám jako uvodní stranu článek. Chtěl bych, aby se po zaregistrování uživateli tento článek již dále nezobrazoval. Jde to nějak udělat???
Díky

07. bře 2013 10:55 #104968
Odpověď od Bong
Moderátor
A jak má Joomla poznat, že se dívá registrovaný návštěvník, pokud tedy není přihlášen?

Jestli vám stačí skrýt po přihlášení, pak by to bylo možné. Třeba nepoužívejte článek, ale nacpěte text do modulu a tento si nastavte pomocí Advanced Module Manageru.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

07. bře 2013 11:04 #104969
Odpověď od MIchal
Uživatel
asi jsem se špatně vyjádřil...mužu tedy udělat to aby položku menu (hlavní strana) viděli jen public a registred ne?

Jinak můžu dát položce menu modul(jak?)

07. bře 2013 11:11 #104970
Odpověď od prontik
Zkušený uživatel
Do toho clanku na HP dejte modul ve kterem bude ten text ktery ma byt neviditelny pro ty co se prihlasi.
Nainstalujte modul MetaMod a nastavte, aby se zobrazoval jen pro neprihlasene.

Joomla je jako puzzle. Stačí vědět jak ty dílky k sobě poskládat.

07. bře 2013 11:26 #104971
Odpověď od Cony
Moderátor
Nepotřebujete speciální moduly, skupinu uživatelů jen nepřihlášených lze nastavit přímo pomocí Joomly, již se to tu několikrá probíralo, zde je návod .

Pak už můžete použít řešení s modulem, nebo třeba položku menu nasměrovat na kategorii s dvěma články, z nichž jeden bude mít přístup Guests a druhý Registered.

08. bře 2013 05:37 #105027
Odpověď od MIchal
Uživatel
Děkuji za odpovědi! Vyřešeno tím modulem...podle toho návodu se na to vrhnu za chvilku. Ještě jednou díky.

Powered by Fórum