Přihlásit se

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 bezpečnostní vydání (29 lis 2023)

Joomla 5.0.1 a 4.4.1 je nyní k dispozici. Jedná se o bezpečnostní vydání pro Joomla 4.x. a 5.x.

Chyba language override

06. pro 2012 22:40 #100731
Chyba language override od Libor Novotný
Uživatel
Potřebuju změnit formát českého datumu v klíči DATE_FORMAT_LC2. Když to změním přímo v souboru cs-CZ.ini, tak to zabere a na stránkách se to okamžitě projeví. Nicméně nechci hrabat do originál souborů a tak jsem chtěl využít language override. Bohužel, když to dělám přes rozhraní joomly, pokus o uložení končí hláškou "Uložení se nepodařilo z důvodu následující chyby", z čehož není patrné, o jakou chybu se jedná. Tak jsem to zkusil ručně a v adresáři language/overrides jsem vytvořil soubor cs-CZ.override.ini s přepsanou hodnotou klíče, jenže se to nijak neprojeví. Poradí někdo?

07. pro 2012 08:44 #100735
Odpověď od Bong
Moderátor
Obě provedení, ať v Správce jazyků: Přepsání jazyku nebo úpravy v language/overrides/cs-CZ.override.ini fungují bez problémů v tom problém nehledejte.

Zkontrolujte práva a vlastnictví ke složce language/overrides/ a souboru cs-CZ.override.ini. Zda má vůbec joomla možnost tam něco vytvářet a zapisovat. Při vkládání v administraci dávejte pozor, zda máte správně nastaveno pro front nebo backend (nebo oboje). Nepoužívejte zakázané znaky (třeba uvozovky)...
Pokud přepisujete přímo cs-CZ.override.ini, musí být tento v UTF8 without BOM.

I'm sorry, my responses are limited...you must ask the right questions.

08. pro 2012 00:33 #100749
Odpověď od Libor Novotný
Uživatel
Tak už mi to funguje taky. Nevím proč, ale ta chyba ze včerejška už se mi při vytváření language override přes language manager neobjevuje.

Powered by Fórum