Vítejte, kolemjdoucí
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

začátečník a počáteční úpravy
(1 prohlížející) (1) host
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: začátečník a počáteční úpravy

Re: začátečník a počáteční úpravy 1 rok, 11 měsíců #96216

Chrome používám jako prohlížeč, ale jeho nástroje nejsou tak dobré jako opery. Alespoň se mi nepodařilo přijít na to, jak donutit chrome označit kód části stránky na kterou kliknu. V chrome musím rozklikávat <div> aby se mi označovalo který kus ovlivňuje kterou část - zdržovačka.

Ono jde o to, že php právě je dynamické, tedy kód který ty vidíš je kód který zobrazuje Tvůj pc. Jenže je to jiný kód, než který se odeslal z FTP, kde se na serveru zpracuje a předá prohlížeči.
Aspoň doufám, že to vysvětluju správně:)

V tom je dobré css, že když najdeš textový řetězec, třeba specielní barvu ve formátu #495837, tak ji v tom souboru krásně pak najdeš a můžeš si tak upravit design. Třeba přidat zakulacené rohy prvku, stínování atd.
  • CrocodilusCZ
  • NEPŘÍTOMEN
  • Zkušený uživatel
  • Strana:
  • 1
  • 2
Doba nahrání stránky: 0.19 vteřin

Poslední novinky z fóra

Další témata »

Joomlaportál si prohlíží...

Právě přítomno: 475 hostů a jeden člen

Joomla!® je registrovaná ochranná známka společnosti Open Source Matters. © 2004-2012 JoomlaPortal.cz - provozováno Testudo corp. s.r.o. Powered by Twitter Bootstrap Framework. Design by Linelab.org

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků, diskuzních příspěvků a dalších textů je povolenou jen se souhlasem provozovatele.

Domů | Licence | O komunitě Joomla | Kontakty | Hledat na webu